הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טראורה יחזור להרכב של הפועל ת"א מול ב"ש

אליאס צפוי להמשיך כבלם, ליידנר ימשיך להיעדר. קלינגר נוטה להמשיך עם חמישה שחקנים בקו האחורי

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  30.11.21 - 15:24
תחילת כתבה

אחרי ההפסד למכבי חיפה, בהפועל ת"א מקווים להתאושש מחר (רביעי) מול הפועל ב"ש אך יודעים שמדובר במשוכה גבוהה גם כן. דורון ליידנר, שסובל מדלקת בשרירי הבטן, ימשיך להיעדר. כזכור, בהפועל חוששים להעמיס על המגן הצעיר כדי שחלילה לא יגרום לו נזק גדול יותר שישבית אותו לתקופה יותר ארוכה.

גם אדי גוטליב, שעדיין מחלים מניתוח במפשעה, צפוי להיעדר. אושר דוידה ולוסיו ספגו מכות יבשות במשחק מול הירוקים וערכו אימון קל בלבד. במועדון מקווים שיהיו כשירים. ניר קלינגר לא תרגל הרכב ביומיים האחרונים. למרות שהשחקנים עבדו הרבה בתקופה האחרונה גם על מערך של ארבעה בהגנה, נראה שהמאמן ימשיך עם מערך של חמישה בקו האחורי. מוחמד טראורה יחזור ל-11, כששי אליאס צפוי להמשיך כבלם ואילו יואב הופמייסטר צפוי לחזור לעמדות הטבעית בקישור לצידו של דן איינבינדר, בעוד דני גרופר ימשיך בקו השמאלי.

"היו הרבה דברים טובים מול מכבי חיפה ונרצה לחזק אותם" אמר קלינגר. "על אף הזמן המועט שהיה לנו עשינו את ההכנה המקצועית, חשוב לבוא מאוששים פיזית למשחק. אנחנו יוצאים לב"ש במטרה ברור, לשפר יכולת ולחזור עם נקודות" סיכם המאמן. בנושא אחר, במועדון הצטערו מאוד לשמוע את הבשורה הקשה בדבר לכתו של מנהל בלומפילד ב-21 השנים האחרונות, איתן שור, שהלך אתמול לעולמו אחרי מאבק במחלה קשה.

הרכב משוער: ארנסט שטקוס, בן ביטון, סיאנדה קולו, מוחמד טראורה, שי אליאס, דני גרופר, דן איינבינדר, יואב הופמייסטר, עידן ורד (שלומי אזולאי), פארליי רוסה ואושר דוידה (יואב תומר).