הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: אוהדי פ"ת התנפלו על רכבו של לוזון

המאמן התייחס לקריאות נגדו: "אין סיכוי שאתפטר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.21 - 22:25
תחילת כתבה

(הווידאו באדיבות ארגון אוהדי מכבי פ"ת)
תקועה בתחתית. מכבי פ"ת בלמה אומנם את רצף ההפסדים שלה, אבל בשורה התחתונה רשמה הערב (שלישי) משחק רביעי בליגה ברציפות ללא ניצחון לאחר שנפרדה ב-1:1 עם הפועל חדרה בתום המחזור ה-11.  

חלק מאוהדי מכבי פ"ת המשיכו במחאה נגד המאמן גיא לוזון, כאשר הניפו שלטים וקראו לו להתפטר. בסיום המשחק, מספר אוהדים התנפלו על הרכב של המאמן וקיללו אותו.

לאחר המשחק, אמר לוזון: "הייתי אוהד לפניהם, מעולם לא גיניתי את השחקנים. האוהדים צריכים לעודד את הקבוצה. ממני תמיד מאוכזבים, אני לא מתרגש. קהל צריך לתמוך ולעודד. בלי קשר מי המאמן. אין סיכוי שאתפטר. אני לא מאלה שפורשים, לא הפכתי למאמן פחות טוב בחודש האחרון".

לוזון הוסיף: "זו לא רמת הכדורגל שהצגנו בתחילת השנה, אין ויכוח וספק. אבל אחרי 3 הפסדים, לפעמים צריך לעצור את הרצף בכוח. ברור לי שהרמה לא מזכירה את מכבי פ"ת. השחקנים מעט חסרי ביטחון".

איתן אזולאי, שכבש שער בכורה בליגת העל, אמר: "אני מאוכזב מאוד מהתוצאה. לפחות הפסקנו את רצף ההפסדים. אנחנו צריכים לעבוד קשה באימונים כדי לחזור למסלול הניצחונות. אנחנו לא מסכלים על המחאות כלפי לוזון, רק על הכדורגל. ננסה להביא את הניצחון ביום שבת".

מאמן הפועל חדרה, מנחם קורצקי, סיכם: "היתה חסרה לנו חדות. השחקנים לא שיחקו הרבה זמן. זה משחק שני השבוע. במחצית השניה היה קצב איטי, אבל אני עדיין מרגיש שיכולנו להוציא יותר מהמשחק הזה. מספר שחקנים שבנינו עליהם בהתקפה לא שיחקו, אבל אני לא מודאג. בהמשך נראה יותר טוב".