הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בני לם: "גויאגון התנהג בחוסר אחריות"

מאמן נתניה מתוסכל מההפסד לאשדוד: "זה עדיין לא נדבק"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.11.21 - 21:34

מ.ס אשדוד ממשיכה בתנופה שלה. הקבוצה של רן בן שמעון גברה הערב (שלישי) 0:1 על מכבי נתניה בחוץ והעפילה למקום השביעי בטבלה, כשהיא משיגה 11 מ-14 הנקודות שלה בחמשת המשחקים האחרונים. מוניס זקאריה כבש את השער היחיד במשחק, כשנתניה נותרה ב-10 שחקנים לאחר שפארפה גויאגון השתולל והיכה שני שחקנים.

בני לם, מאמן מכבי נתניה, היה מתוסכל בסיום: "זה לא קל לאמן קבוצה שכל משחק בדקה ה-25 או ה-30 מורחק לה שחקן. זה באמת קשה. לא ציפיתי מגויאגון להתנהגות הזאת. זה חוסר אחריות. מצד שני, צריך לתת צל"ש לשחקנים שעבדו ורצה עד לרגע האחרון. נכון כואב להפסיד, רצינו לצאת מהתחתית. זה לא נדבק, זה הכדורגל. אני מבטיח שבמשחק הבא מול ק"ש נסיים ב-11 שחקנים".

מאמן אשדוד, רן בן שמעון, הגיב לאחר המשחק: "הגדרנו את המשחק הזה כאחד הקשים בליגת העל. יכולנו לנצח בתוצאה גדולה יותר, אבל אני גאה ביכולת של השחקנים. הקבוצה שלנו דינמית ועכשיו אנחנו מחפשים איכות בחלק הקדמי. אני בטוח כשהביטחון יעלה, אנחנו גם נשחק טוב יותר.

על קני סייף, שבישל את שער הניצחון, אמר בן שמעון: "הוא היה יוצא מהכלל. יש לו יכולות מדהימות. יש לו אופי טוב ואני מרוצה ממנו".

שוער אשדוד, יואב ג'ראפי: "תמיד צריך להיות דרוכים משחק קשה מנטאלית גם הפיזי היה כי שיחקנו לפני שלושה ימים. היו ימים לא פשוטים, זה חלק מההיסטוריה. כעת אני מאושר מהמקום בו אני נמצא. אולי לא חשבתם, אבל אנחנו האמנו ראויים ליותר. אנחנו לא קבוצה לתחתית הטבלה. יצרנו מומנטום ונקווה להמשיך אותו".