הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בפתח תקווה מודים: "הסגל לא מספיק טוב"

האוהדים צפויים להמשיך את המחאה נגד לוזון גם במשחק בשבת

הדר יעקבי
הדר יעקבי  01.12.21 - 06:40
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה נושמת לרווחה. היא אומנם לא השיגה ניצחון וגם לא הציגה כדורגל גדול, אבל היא עצרה רצף של שלושה הפסדים בהם לא הבקיעה שער, עם 1:1 מול הפועל חדרה.

"לפחות לקחנו נקודה", אמר אחד השחקנים בתום המשחק. "אנחנו במצב שכל נקודה חשובה וקריטית, נכון שלא היה משחק טוב, אבל אין מה לעשות. היינו חייבים קודם כל לעצור את ההפסדים האלה, נלחמנו על זה והעיקר שהצלחנו".

"כרגע צריך להודות בזה שהסגל לא טוב מספיק ועם סגל כזה יהיה לנו מאוד קשה לשחק התקפי כמו שהיינו רוצים, אין לנו עם מי" אמר גורם במועדון והוסיף: "אני מקווה שמשהו ישתנה בינואר ואין טעם לחפש אשמים כרגע, כולם אשמים, לא הכל זה גיא". אך נראה שמירב הביקורת, מצד הקהל לפחות, דווקא כן מופנית לגיא לוזון, מאמן הקבוצה, שספג קללות וצעקות 'תתפטר' לאורך המשחק, גם בדקות בהן קבוצתו הובילה. המחאה נגדו נמשכה גם בתום המשחק, כשעשרות אוהדים המתינו למאמן ולבעלי הקבוצה מחוץ לאיצטדיון עם שלטי מחאה אותם לא הורשו להכניס לאיצטדיון קודם לכן, בתחילת המשחק.

לצד ג'יימס אדניי וניקו אולסק שספגו ביקורת על משחק חלש ואיבודי כדור רבים, איתן אזולאי, שכבש את שער הבכורה שלו בליגת העל אמש, זכה למחמאות. גם ינון אליהו שחזר להרכב אחרי פציעה ממושכת, הזכיר כמה הנוכחות שלו במגרש חשובה לקבוצה.

לצערם של המלאבסים, אין להם יותר מידי זמן להתאושש, להפיק לקחים או לנשום אוויר כי כבר ביום שבת הם יפגשו את מ.ס אשדוד, שוב באיצטדיון המושבה. גם במשחק הזה צפויים אוהדי הקבוצה לשבת ביציע המזרחי ולהמשיך משם את מחאתם כנגד ההנהלה.