הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר ירושלים: הסיבות שבגללן ארווין קומאן רוצה להתפטר

ההולנדי, שכבר שקל להיפרד עוד לפני הפגרה, ישוחח עם אלי אוחנה ולאחר מכן יקבל החלטה בנוגע לעתידו. במועדון מבינים שירידה ללאומית על הפרק: "אין אור בקצה המנהרה". וגם: המלחמה על הקהל

תומר לוי
תומר לוי  01.12.21 - 06:12
תחילת כתבה

יממה לאחר ההפסד 2:0 לבני סכנין, מאמן בית"ר ירושלים, ארווין קומאן צפוי לשוחח היום (רביעי) עם היו"ר אלי אוחנה ויקבל לאחר מכן החלטה סופית אם להמשיך או לא. קומאן מבין שהמועדון צפוי לשחרר שחקנים. בנוסף, בריאותו הרופפת וההבנה שהעתיד לא נראה ורוד, עשויים לגרום לו לעזוב.

קומאן שקל להתפטר לאחר הפגרה וחש כי השחקנים משחקים ללא לב ונשמה. גם בחדר ההלבשה השחקנים הבכירים לא חסכו ביקורת. "באיזה קלות אנחנו מקבלים שערים. אין התנגדות, כמה נאיביות?", היו חלק מהדברים שנזרקו בחדר ההלבשה.

נראה שעיקר הבעיה לאור המצב הכלכלי היא החלשות אפשרית בינואר וההבנה האמיתית שהקבוצה עשויה לרדת ליגה. "עכשיו יש לנו משחקים נגד מכבי תל אביב, מכבי חיפה והפועל באר שבע. אנחנו עלולים לסיים את הרצף הזה במקום האחרון. בטח עם איך שאנחנו נראים, ירידת ליגה היא דבר מוחשי ואין אור בקצה המנהרה", טען אחד השחקנים.

תקרית מכוערת מאוד אירעה בירידה לחדר ההלבשה בדוחא, כאשר לפחות שישה בקבוקים מלאים במים נזרקו לעבר שחקני בית"ר. אחד מהם פגע במרקו ינקוביץ', מה שהרתיח את איתמר ניצן שרצה להתעמת עם הקהל. "זה בושה וחרפה. היה יכול להיגמר רע מאוד, פשוט גועל נפש".

בבית"ר יקוו ש-15 אלף צופים יגיעו למשחק מול מכבי ת"א בטדי, מה שיכול ליצור הכנסה של מיליון וחצי ש"ח ממכירת כרטיסים. אחרי ההפסד לסכנין, זו משימה קשה לביצוע והעדר קהל עלול להגדיל עוד יותר את הגרעון של הקבוצה. כרגע נראה שרק רוכש חדש יבלום את השקיעה הכלכלית. המנהלת עשוייה להקדים חלק מהתשלומים לבית"ר כדי שתעמוד בהתחייבויות שלה.

בנושא אחר, משה חוגג יגיע היום לדיון על הארכת מעצר נוספת. המשטרה תנסה להגיע להסכמה מול עורכי הדין משה מזור ועמית חדד על הארכת מעצר בעוד מספר ימים כאשר באי כוחו עשויים לטעון לשחרור למעצר בית אחרי 14 יום במעצר. בעלי בית"ר ממשיך לשתף פעולה עם החוקרים.