הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"לא מקובל עלי, זה לא יכול לקרות במכבי"

יצחקי על ה-1:1 מול נוף הגליל: "הקהל צודק, זה מגיע לנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.21 - 21:26
תחילת כתבה

דווקא אחרי שהצליחה לחזור למסלול הניצחונות, מכבי ת"א שוב איבדה נקודות. הצהובים איבדו יתרון בדרך ל-1:1 מאכזב מול נוף הגליל, והמרחק ממכבי חיפה והפועל ב"ש עלול לגדול עוד יותר.

"היינו לא מדויקים", סיכם ברק יצחקי. "אני חושב שנגררנו לקצב המשחק שלהם. לא רצינו לעשות את זה, אבל לא הגיע לנו לנצח פה. לא שיחקנו טוב. זו תקופה לא נעימה לכולנו, נכון שמשחק ההגנה לא טוב, המספרים מדברים בעד עצמם, זה לא יכול להיות במכבי תל אביב. נצטרך לעבוד עוד יותר קשה כדי לשפר את זה, כי אם נמשיך לשחק משחקים כאלו - זו לא מכבי תל אביב".

"איבדנו את הדרך? נכון שנמדדים לפי תוצאות, אבל יש פה מועדון חזק עם דרך שלא השתנתה ממה שהיה בשנים שעברו. נמשיך. אין דרך אחרת חוץ מלעבוד קשה, משחקים כאלו לא מקובלים עליי ולא על אף אחד במערכת. גם במשחקים גרועים צריכים לדעת לנצח, לא עשינו זאת וחבל".

יצחקי הוסיף והתייחס לתגובת הקהל: "הקהל מגיע לפה לראות כדורגל טוב ואנחנו לא מייצרים כדורגל טוב. זה קורה, אנחנו לא הקבוצה היחידה שהקהל מגיב ככה. הם צודקים, מה אני יכול להגיד, מגיע לנו מה שקיבלנו היום".

טל בן חיים הוסיף: "השחקנים, ההנהלה, האוהדים ומי שקשור למכבי תל אביב לא אוהב את מצב הקבוצה בזמן הנתון הזה. אנחנו לא מספיק טובים ולא נראים טוב. אפשר להשמיע תירוצים, אבל יש מצבים שצריך להגיד את האמת - לא הגיע לנו לנצח היום".

"ביום כזה שאנחנו שולחים את הקהל שלנו הביתה מאוכזב, לא מוצא לנכון לדבר על התקדמות שלי או כושר שלי", הוסיף בן חיים. "זה לא רלוונטי, גם אם הייתי כובש שלושער והיינו מסיימים ב-3:3 זה לא שווה כלום. איך משתפרים? אנחנו שחקנים מקצוענים, יש פה הרבה שחקנים עם ניסיון ששיחקו בקבוצות בינלאומיות. נצטרך להרים את החבר'ה, מה שטוב בלוח הזמנים הזה - זה שנוכל להשכיח את המשחק הזה במהירות".

בצד השני, הרוחות נשמעו סוערות הרבה פחות. "יש לנו שחקנים עם אופי מצוין שאפשר ללכת איתם לקרבות רחוב", אמר ירון הוכנבוים, מאמן נוף הגליל. "גם לא בעונה הכי מוצלחת שלה, זו עדיין מכבי ת"א עם איכויות שלא בכוחות שלנו. איך משמרים את היכולת? תמיד מאמינים. נראה שהחבר'ה כשירים ולא איבדנו אף אחד בדרך, נעשה רוטציה כדי לא לאבד שחקנים יקרים".

ווהיב חביבאללה, כובש השער לנוף הגליל, הוסיף: שמח על שער בכורה, זו הרגשה מדהימה. גם מול סכנין יכולנו לנצח, אבל מסתכלים ממשחק למשחק".