הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

במכבי תל אביב מודים: העובדה שאין מאמן - תקלה שלא ציפינו לה

מחוסר הפשרות באשר לאדם הבא על הקווים, דרך התסכול הגדול אצל שחקני סגנית האלופה ("יש לנו אחריות כלפי המועדון, אנחנו לא עושים את העבודה") ועד לבעיות הבוערות בסגל. הצרות הצהובות

תומר לוי
תומר לוי  02.12.21 - 06:44
תחילת כתבה

לאחר ה-1:1 אמש (רביעי) נגד נוף הגליל, גם במכבי ת"א מודים שעניין המאמן היה אמור לקחת הרבה פחות זמן, וכי העובדה שעדיין אין כזה, זו תקלה שלא ציפו לה. יחד עם זאת, החיפושים נמשכים, השמות עולים ובמועדון מנסים לסגור בכל מחיר עם המאמן הנכון, עליו הם לא מוכנים להתפשר.

בינתיים צריך להגיד - הקבוצה נראית פשוט לא טוב. ההבדל הגדול קשור לשחקני ההכרעה שעזבו את הצהובים, כשבשנה וחצי האחרונות  4 משמעותיים במיוחד המשיכו הלאה לתחנה הבאה. בהתחלה אלה היו דור מיכה ועומר אצילי, ולאחר מכן יונתן כהן ודור פרץ. המחליפים שהגיעו הם שחקנים טובים, אבל לא כאלה שמכריעים משחקים. מספיק שסטיפה פריצה וברנדלי קובאס בכושר פחות טוב והצהובים מתקשים בכלל למצוא את השער. טל בן חיים עוד מחזיק במשחקים האחרונים את סגנית האלופה עם הראש מעל המים אבל זה לא מספיק.

מעבר לכך, במשחק הזה גם הקצב היה נמוך ולא התרומם, כשמדובר בעניין נוסף שהצהובים לא יכולים להשלים איתו. כאב הראש נמשך בנושא הזרים - לברק יצחקי יש כאלה, אבל כרגע אף אחד מהם לא מצליח להביא את השינוי. אם חוליית ההגנה שמורכבת משלושה זרים היא הגרועה בליגה זה אומר הכל.

הסגל אולי טוב, אבל לא מספיק על מנת להתחרות במכבי חיפה והפועל ב"ש. בעקבות כל הבעיות האלה, עולה השאלה - איך יעזור המאמן החדש? הוא יהיה צריך למצוא את הדרך להוציא מהסגל הזה הרבה יותר. "עם כל הכבוד למאמן יש כאן אחריות עלינו, השחקנים. לא יכול להיות שניראה ככה נגד נוף הגליל בבית ולא ננצח", אמרו בקבוצה, "יש לנו אחריות כלפי המועדון ואנחנו לא עושים את העבודה".

כרגע הצמרת הגבוהה לא צריכה לעניין את מי שהתרגלה לנכוח בה עונה אחר עונה. חוץ ממאמן שיגיע, הצהובים צריכים להבין מה עושים כדי לשדרג את סגל השחקנים, כי לקבוצה כמו מכבי ת"א זה פשוט לא מספיק.