הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"בושה וחרפה": הפועל ת"א זועמת על השיפוט

האדומים סוערים. טענות על זריקת חפצים חדים לכיוון קלינגר

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  02.12.21 - 06:34

בבוקר שאחרי ההפסד 2:1 להפועל ב"ש אמש (רביעי), בהפועל ת"א ממשיכים להתעסק בעיקר בהחלטות השיפוט וה-VAR. הרוחות עוד סוערות במיוחד לגבי הפנדל השני שנשרק לטובת הקבוצה מבירת הנגב, אותו סחט איתי שכטר בעקבות גליץ' של מוחמד טראורה.

"זה פשוט בושה וחרפה. מיליון מצלמות ואלף הילוכים חוזרים ועדיין אישרו פנדל כזה, זה הזוי ולא נורמלי. כל האיגוד הזה צריך לעשות בדק בית", תקף גורם במועדון האדום. גם שחקני הקבוצה לא חששו לבקר ואמרו: "מוזר מאוד שבשני הפנדלים אנשי ה-VAR לא קראו לשופט. אנחנו סובלים מזה מתחילת העונה". 

מבחינה מקצועית, השחקנים ניסו לנתח את שאירע. "היינו שווים יותר. ב"ש הגיעה להמון מצבים במחצית הראשונה. בכלל, קבוצות מגיעיות למצבים יותר מדי בקלות מולנו. בכל מקרה, עם עוד קצת ריכוז וקבלת החלטות טובה יותר היינו יכולים להשיג 3 נק'. מצד שני, אנחנו חייבים כבר לעשות את קפיצת המדרגה, כי דיבורים ומחמאות זה לא מספיק עבור הפועל ת"א".

בתוך כך, בקבוצה טענו כי נזרקו חפצים, ואף חפצים חדים, לכיוון הספסל ליד ניר קלינגר וסלים טועמה. במקביל, כ-2000 אוהדים עשו את דרכם מת"א לטרנר ולמרות שהמשטרה לא איפשרה להם להכניס אביזרי עידוד להוציא תופים (בעוד לאוהדי ב"ש איפשרו) לא נרשמה שום התפרעות או מקרים חריגים.

אחרי שני הפסדים רצופים האדומים ינסו להתאושש מול הפועל ירושלים ביום ראשון. דורון ליידנר, שסוחב פציעה בשריר הירך האחורי, ימשיך להיעדר ודני גרופר ימשיך במקומו. את אדי גוטליב, שמחלים מניתוח במפשעה, ינסו להכשיר כשבמקביל לוסיו, שנפצע בקרסול במשחק מול מכבי חיפה, עדיין בספק. "נבוא בטירוף למשחק הזה, מודעים לכך שחייבים לנצח", אמרו שחקנים.