הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מסוגלים לאסוף נקודות גם ממכבי ת"א"

בנוף הגליל מרוצים מה-1:1. מאור לוי ואודה על הפרק

הדר יעקבי
הדר יעקבי  02.12.21 - 09:32

העולה הטריה מהלאומית התארחה אמש (רביעי) את מכבי תל אביב לעיני 10,240 צופים צהובים ויצאה עם נקודה מתוקה. השילוב של הפועל נוף הגליל ביום טוב, מול מכבי תל אביב ביום רע, סיפק לחניכיו של ירון הוכנבוים סיבה טובה לגאווה.

"הרגשנו שהם גדולים עלינו", הודה אחד השחקנים. "זה מועדון גדול, זה תקציב אחר, אז ברור שנהיה מרוצים שהצלחנו להשוות מול מכבי תל אביב בבית ולעשות נגדה תיקו". אחר הוסיף: "חששתי מאיך נעבור את המשחק הזה, יש לנו עכשיו מכבי חיפה ובאר שבע ופחדתי שתבוסה למכבי תל אביב תגרור אותנו לרצף הפסדים שלא נדע איך לצאת ממנו, אבל בזכות המשחק הזה אנחנו מרגישים שזה אפשרי, שאנחנו מסוגלים לאסוף נקודות גם ממשחקים כאלה".

שחקני הקבוצה, שניכר היה שנלחמו על הדשא, סיימו את המשחק עייפים אך מרוצים. הצוות המקצועי החמיא לשחקני ההגנה ואף ציין כי: "נעשתה עבודת הגנה מושלמת של כולם", אבל את מירב המחמאות קיבלו דווקא המאמן ירון הוכנבוים ועוזריו חי אבייב ומנו ארוניאן על ההכנה למשחק. "הם נתנו לנו ביטחון, שידרו לנו אופטימיות ושהם מאמינים בנו", אמרו השחקנים. שחקנים משתפים כי טרם המשחק המאמן אף נתן להם דוגמא אישית, מהימים בהם הוא אימן את הפועל עכו בליגה לאומית, שפגשה את מכבי תל אביב בבלומפילד וניצחה אותה 4:0 בשמינית גמר גביע. "זו רק חולצה", אמר להם לקראת המפגש עם הצהובים.

ואכן נראה שהעבודה של הוכנבוים ועוזריו השתלמה. השחקנים הניעו כדור יפה, אתגרו את ההתקפה של מכבי ת"א ובעיקר שיחקו רגוע ושקול, אך הוכנבוים מצידו דווקא היה מאופק יותר בסיום המשחק, ואף ציין כי ציפה לראות את שחקניו התקפיים יותר.

בגזרת הפצועים, ווהיב חביבאללה, כובש השער, הוחלף לאחר שספג מכה בברך, ואליו הצטרף בתום המשחק גם ויקי כחלון שסבל מכאבים בשריר. שניהם יעברו אבחנה רפואית מחר לבירור חומרת הפציעה בתקווה שלא מדובר במשהו שימנע מהם לשחק מול מכבי חיפה במחזור הבא.

בינתיים, בנוף הגליל חושבים על חיזוק לינואר וסימנו את קשרה הצעיר של מכבי חיפה מאור לוי. בנוסף, מגן בני סכנין חגי גולדנברג ומרשל אודה שעזב בקיץ את חדרה לבולוספור הטורקית, הועלו כאופציות. לעומת זאת, תום סקלובין וירין פרץ עלולים לעזוב.