הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אם לא נארח בדוחא, שחקני סכנין יעברו לשחק בליגה הפלסטינית"

לאחר שקיבלו את הבשורה לפיה מגרשם הביתי עומד להיסגר, בבני סכנין החליטו שלא ישבו בחיבוק ידיים. יו"ר הקבוצה איים: "לא נופיע למשחק מול חדרה, נעזוב את הליגה והקבוצה תתפרק"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  02.12.21 - 16:36

אצטדיון דוחא עומד בפני סגירה, זאת לאחר שנמצאו מספר ליקויים וכשלים בטיחותיים ובבני סכנין לא מתכוונים לשבת בחיבוק ידיים. מיד לאחר ההחלטה של משרד התמ"ת, בעלי המועדון מהמגזר, מוחמד אבו יונס, איים על פירוקו ומעבר של שחקנים לליגה הפלסטינית.

"אם סוגרים לנו את דוחא לא נופיע לשחק מול הפועל חדרה", הכריז אבו יונס בזעם. "נעזוב את הליגה, נשחרר שחקנים ושהבקרה תחזיר לנו את הבטוחות שלנו, נתפרק והשחקנים שלנו יעברו לשחק בליגה הפלסטינית".

"אנשים לא מרוצים מזה שסכנין מצליחה", הוסיף אבו יונס והסביר: "שלושה ימים לפני המשחק מול בית"ר הגיעו נציגי התמ"ת ואישרו את היציע המדובר. האצטדיון מכיל 7,500 מושבים, במשחק היו רק 7,000 כאשר מכרנו 5,700 כרטיסים, 600 הגיעו מבית"ר והמשטרה הכניסה 700 שהיו בצפיפות ללא כרטיסים. המשטרה הייתה זו שפתחה את היציע. ביציעים לא היה דוחק ולכן אלה שטויות".

בסכנין ישנה תחושה שהמשטרה ומשרד התמ"ת עושים יד אחת נגד המועדון ואבו יונס, כפי שנובע מדבריו נסער מאוד. עם זאת, גורמים במשטרה נתנו גרסה אחרת להחלטה וטענו שלא הייתה ברירה אלא לפתוח את אותו יציע מאחר שנמכרו יותר כרטיסים ליציעים מאשר המושבים שהם מכילים. מלבד זאת, נטען שסכנין לא נתנה את המידע המודיעיני למשטרה ולכן המשטרה נאלצה לקחת החלטות במקום.