הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוי נסער: "זה סיוט, מתנצל בפני האוהדים"

מאמן הפועל חיפה בסיום: "חטפנו שער בכל איבוד כדור"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  02.12.21 - 22:32

הפועל חיפה בוודאי ידעה כי היא לא פייבוריטית לפני הדרבי הערב (חמישי) מול מכבי חיפה, אבל היא גם בטח לא ציפתה לכזו מפלה. החבורה של אלישע לוי ספגה 5:1 מהיריבה העירונית, בדרך להשפלה לא נעימה על כר הדשא בסמי עופר.

"זה סיוט למאמן ולקבוצה", אמר מאמן האדומים מהכרמל בסיום, "אנחנו צריכים להתנצל בפני האוהדים. זה קורה, אבל קרה בעיתוי לא נכון. כל איבוד כדור היה גול. לא תיפקדנו כמו שצריך. ניסינו לחזור למשחק אבל זאת הופעה רעה מאוד שלנו. זה קרה לנו במשחק הכי חשוב, זה היה משחק מעבר ל-3 נקודות".

המאמן המשיך: "ניסיתי להגיב למשחק, אבל לא הסתדרנו. כל איבוד כדור נכשלנו וכל חטיפה חיפה הענישה. הם שיחקו מהר וכבשו גולים קלים. לא הצלחנו להתגבר ללא תורג'מן. אלון עשה 60% מהגולים ובישולים, הוא מחזיק בכדור ונותן לנו לנשום אוויר. ראינו משחק קודם והיום כמה הוא חסר אבל נצטרך למצוא לכך פתרונות. היום מכבי חיפה הייתה גדולה עלינו".

בתוך כך, אוהד לויטה, שוערה של הפועל חיפה, ירד מכר הדשא דומע בסיום הדרבי לאחר שלא חש בטוב וסבל מכאבים באיזור הבטן התחתונה. על פי ההערכות, הוא ככל הנראה סובל מבקע. לויטה יעבור מחר אולטרסאונד, ובקבוצה מעריכים שיצטרך לעבור ניתוח.