הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בסביבת חוגג טענו כי הוא לא השתמש בסמים

אשתו של בעלי בית"ר עומדת מאחוריו. עו"ד משכו את הערר

תומר לוי
תומר לוי  03.12.21 - 13:11
תחילת כתבה

היום (שישי) הותרו לפרסום עבירות המין הקשות בהן חשוד משה חוגג, בית"ר ירושלים. כעשרים דקות לפני פקיעת המועד, בשעה 13:00 בצהריים, החליטו עורכי דינו של חוגג, משה מזור ועמית חדד, למשוך את הערער שהגישו על הסרת צו איסור הפרסום.

"החלטה התקבלה לאחר הבנה כי מרבית הדברים פורסמו בדרך זו או אחרת", כתבו עורכי הדין מזור וחדד, "ולכן אין עוד טעם בצו במתכונתו זו. הפרסומים גורמים למר חוגג, רעייתו וילדיו נזק כבד שיכול שיהא בלתי ניתן לריפוי לכשיתברר שלחשדות הללו אין ביסוס".

שלשום הוארך מעצרו של חוגג בשבעה ימים נוספים. פרקליטי הבעלים, משה מזור ועמית חדד, ביקשו שחוגג ישוחרר למעצר בית, אך לבסוף הוכרע כי יישאר במעצר תקופה שתאריך את שהותו בבית הכלא ל-21 יום בסך הכל.

בסביבתו של חוגג נטען כי כל בחורה שהייתה שם באה מרצונה האישי, ויש הוכחות חותכות לעניין זה. בנוסף, הבעלים של בית"ר מתנגד לשימוש בסמים, לא שותה אלכוהול ואפילו לא מעשן סיגריות וכי אין הוכחות שסיפק סמים לבחורות. יש לציין כי אשתו של חוגג מכירה את הפרשה עוד בטרם התפוצצה ועומדת מאחוריו. 

כזכור, בנוסף לעבירות המין, חוגג נחשד בנוגע לביצוע עבירות הונאה מתחום המטבעות הקריפטוגרפיים בהיקף של מאות מיליוני שקלים, יחד עם 7 חשודים נוספים. חוגג ונציגיו שיקפו לכאורה מצג שווא למשקיעים פוטנציאלים, בכדי שישקיעו במיזמים רווחיים. אם יימצא אשם, חוגג יואשם בעבירות קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, גניבה בידי מורשה, קשירת קשר לביצוע פשע, עבירות לפי חוק איסור הלבנת הון ועבירות לפי פקודת מס הכנסה.

מאז רכש את הקבוצה מהבירה באוגוסט 2018 מידי אלי טביב, חוגג מצא את עצמו בלא מעט שערוריות, לרבות הסכסוך המתמשך עם גרעין האוהדים של ארגון לה פמיליה. מלבד הסוגיות המשפטיות, הצהובים שחורים נמצאים במצב לא טוב גם בליגה, ולאחר ההפסד אתמול 2:0 לבני סכנין, הם רחוקים שלוש נקודות בלבד מהקו האדום.