הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נכנעה ללחץ: נוף הגליל הוזילה את המחירים

כרטיס יעלה 80 ש"ח, ארגון האוהדים ימשיך להחרים

הדר יעקבי
הדר יעקבי  03.12.21 - 12:49
תחילת כתבהחרם הצרכנים עבד: בתום פגישה שקיימה הנהלת הקבוצה, הודיעה היום (שישי) הפועל נוף הגליל כי תוזיל את מחירי הכרטיסים למשחק ביום ראשון הקרוב מול מכבי חיפה ל-80 ש"ח, במקום 110 ש"ח כפי שדרשו בהתחלה.

בתגובה, חיפה תודיע כי מכירת הכרטיסים למשחק תחודש, אך למרות הפחתת המחירים הודיע ארגון "הקופים הירוקים" כי לא יבטל את החרם על המשחק. "48 שעות לפני המשחק, חושבים שיקנו אותנו עם מחירים של 60 ו-80 ש"ח לפני עמלה. הם טועים. זה עכשיו או אף פעם, לא נשברים", כך נכתב בהודעה שפרסם הארגון בעמוד הפייסבוק. עם זאת, יתר הקהל כבר רוכש כרטיסים, ולא מעט אוהדים יגיעו לאצטדיון גרין.

"בעקבות הקשרים הטובים בין המועדונים ורצוננו להעניק חוויית צפייה באצטדיון גרין", נמסר מהמועדון, "הוחלט על שינוי במחירי הכרטיסים עבור אוהדי מכבי חיפה: לשערים 2-4 הכרטיסים יימכרו ב-60 ש"ח, לשער 5 - 80 ש"ח".

מנכ"ל הפועל נוף הגליל, גיל ברעם, אמר לאחר מכן: ״דיברו איתי מארגוני האוהדים של מכבי חיפה וביקשו שאבוא לקראתם, בצורה יפה ומכובדת. לא אהבתי את האיומים שהושמעו לפני כן, זה לא בבית ספרי. החלטנו לבוא לקראתם במחיר כדי שיהיה לכולנו חנוכה שמח״.

כזכור, ביום שני פורסמו מחירי הכרטיסים המקוריים למשחק, ושם נקבע כי למעט היציע שמאחורי השער (הצפוני), אליו ימכרו כרטיסים במחיר של 70 ש"ח, אוהדי האלופה יאלצו להיפרד מלא פחות מ-110 שקלים עבור ישיבה ביציעים המזרחיים והמערביים (שערים 5 ו-2) באיצטדיון הצנוע.