הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוזון: "משחק מאכזב, מחאת הקהל לא משפיעה"

מאמן פ"ת הסתבך. בן שמעון חגג: "שחקנים עם לב גדול"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  04.12.21 - 19:30

בצל המחאה של הקהל נגד גיא לוזון, מכבי פתח תקווה ספגה הערב (שבת) הפסד 1:0 מול מ.ס אשדוד במושבה ורשמה משחק חמישי ללא ניצחון. עוד לפני המשחק, אוהדי הקבוצה המארחת לא הורשו להכניס שלט מחאה כנגד מאמן הקבוצה, למרות שהגישו בקשה מוקדמת ועמדו בכל הכללים. בסיום המשחק כצפוי, הקהל המקומי קרא ללוזון להתפטר.

המאמן נשאל על ההופעה של קבוצתו: "במשחקים הקודמים היינו רעים, אבל היום היינו טובים, הגענו למצבי הבקעה והיינו מסודרים. זה מתסכל ומאכזב אבל אמרתי לשחקנים שאנחנו צריכים להמשיך. עמדנו יותר טוב על המגרש אבל הרגל המסיימת של אשדוד עשתה את ההבדל".

"מחאת הקהל", התייחס לוזון, "עליי זה לא משפיע, בשיא הכנות. גם על השחקנים זה לא משפיע. זו בחירה של הקהל שמוחה, אני עושה את התפקיד שלי ומתרכז בצד המקצועי".

על היכולת הוסיף: "אנחנו במשבר, אבל לפעמים רואים במצב כזה אפטיות ואנמיות עם ריבים. זה לא המצב שלנו, ראיתם קבוצה מאוחדת נמשיך הלאה. היכולת הייתה טובה יותר היום אבל בכדורגל צריך להבקיע שערים מהמצבים במשחק".

מאמן הקבוצה המנצחת, רן בן שמעון אחרי שלושה ניצחונות בשלושה משחקים השבוע: "חצי ראשון גרוע שלנו, אבל באנו בשביל לנצח והיה אפשר לראות את העייפות של השחקנים. חיכינו לרגע הנכון והצלחנו לעשות את זה. יש פה שחקנים עם לב גדול. מהמקום בו התחלנו אנחנו מתאוששים יפה מאוד, אנחנו רוצים כל משחק להיות טובים יותר. קשה לדבר על מטרות, נגיע למחצית מהדרך, נראה ונגדיר מחדש".