הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לם: "הצעירים לא מבינים מה זה משחק תחתית"

מאמן נתניה אחרי ההפסד לק"ש: "נחפש שחקנים כדי להתחזק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.12.21 - 22:30
תחילת כתבה

דרמה גדולה הכריעה את קרב התחתית בגליל: עירוני קרית שמונה חיברה הערב (שבת) ניצחון שני ברציפות, אחרי 1:2 על מכבי נתניה בבית. זיו מורגן כבש את שער הניצחון, ארבע דקות בתוספת הזמן, הקפיץ את הבחורים של סלובודאן דראפיץ' (שש נקודות מתשע אפשריות השבוע) זמנית למקום התשיעי, וסיבך את היהלומים של בני לם - שנמצאים שתי נקודות בלבד מהקו האדום.

ובאמת, מאמן מכבי נתניה הגיע אובד עצות לאחר ההפסד הכואב: "מאוד קשה להיות מאמן במצב הזה", הוא אמר בסיום, "אלו חיי המאמן וזה הכדורגל". בהמשך, הביע גם ביקורת על השחקנים שלו: "נעשה חושבים בינואר, לנסות להביא שחקנים", הוא שלח חיצים, "יש פה יותר מדי שחקנים צעירים, שלא מבינים את החשיבות של משחק תחתית. אנחנו מחכים לחלון ההעברות, לצרף 2-3 שחקנים".

מנגד, מאמן קרית שמונה סלובודאן דראפיץ' רשם ניצחון שני ברציפות בתפקיד, ומוציא את העגלה מהבוץ. המאמן סיכם: "ידענו איפה אנחנו נמצאים לפני שני המשחקים (הפועל ירושלים ונתניה), שש הנקודות חשובות לנו. כבשנו גול מהיר והתחלנו לשחק כדורגל, כל הכבוד לחבר'ה". ומה יתרחש במבט קדימה? "הקבוצה הזו יכולה לשחק טוב יותר, נצטרך לדבר ולראות מה אפשר לעשות. זר מבלארוס יגיע ביום ראשון".