הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מיהרו להספיד אותנו, הניצחון מוקדש לאקה"

בק"ש חגגו ניצחון שני עם דראפיץ'. וגם: הרכש שינחת השבוע

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.12.21 - 12:04
תחילת כתבה

אומנם אפקט המאמן החדש לא עבד ישר במשחק הבכורה, אך סלובודאן דראפיץ' בכל זאת הביא לעירוני קריית שמונה שני ניצחונות בשני המשחקים האחרונים, ובכך הכפיל את כמות הניצחונות של הקבוצה מפתיחת העונה.

ההכנה של ק"ש לא הייתה אידיאלית. סטפן אקה נפצע באופן קשה ומלבד החור בהגנה, חבריו לקבוצה התקשו להתאושש ממראה הפציעה.בנוסף,  עאיד חבשי התאמן אימון אחד בלבד לאחר שהחלים מקורונה, סמואל בראון שלא היה כשיר פתח על הספסל ומוחמד שכר המשיך להיעדר.

את הניצחון הקדישו השחקנים לאקה. עם השער של זיו מורגן חגגו השחקנים עם חולצתו של הבלם מול המצלמות ובהמשך, ביצעו תמונה קבוצתית עם חולצתו לצד השלט: "אנחנו אוהבים אותך". אקה התרגש מאוד ופרסם ברשתות החברתיות: "תודה חברים, אוהב את כולכם".

הבעלים, איזי שרצקי היה שבע רצון לאחר הניצחון ובעיקר כי שני הכובשים הם בוגרי מחלקת הנוער, ידין לוגסי וזיו מורגן, שני צעירים שהוא מקדם ומעריך וכן שאת השער השני בישל אדריאן רוצ'ט שגדל במועדון.

בצוות המקצועי החמיאו לשחקנים על האופי שהציגו והחזרה מפיגור. חבשי זכה למחמאות על הנתינה והלחימה שלו לאחר תקופה שבה לא התאמן ובסיום התלונן על חולשה. איתמר שבירו אמנם לא כבש, אך הבישול שלו היה לאחר מהלך מלא בנחישות וכן לרוצ'ט שעלה כמחליף שמונה דקות בלבד לפני הבישול.

הקשר הסלובקי, יוליוש סוקה ינחת השבוע בישראל ויצטרף לאימוני הקבוצה. הוא יעמוד לשירותיו של דראפיץ' רק עם פתיחת חלון ההעברות של ינואר.