הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חשש ששלומי אזולאי קרע את הירך האחורי

קלינגר אחרי התיקו מול הפועל ירושלים: "זאת תקופה כזאת, לפעמים לא הולך"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  05.12.21 - 21:43

תגיות: ליגת העל

הפועל ת"א המשיכה את התקופה הרעה שלה, וסיימה הערב (ראשון), ב-1:1 נגד הפועל ירושלים, זאת למרות שבמרבית שלבי המשחק הייתה ביתרון מספרי מול נועלת הטבלה. זה המשחק החמישי ברציפות של האדומים מתל אביב ללא ניצחון בליגה. בנוסף, הקשר שלומי אזולאי נאלץ לרדת בעקבות פציעה ובמועדון חוששים שהוא קרע את שריר הירך האחורי.

ניר קלינגר אמר: "יש משחקים כאלה, ניסינו הכל. גם במחצית הראשונה שהייתה לא טובה היינו לא חדים בחלק הקדמי.  עשינו פעולות לא חכמות בחלק האחרון. השחקנים קצת נגררו לעצבים ולבזבוזי זמן ולקחו החלטות לא טובות. זה חבל אבל זה חלק מהמשחק וממשיכים הלאה".

"במחצית השנייה הכדורים לא הלכו מספיק למסגרת, אבל עד לפעולה האחרונה שלטנו. בסופו של דבר החלטות טיפשיות זה דברים של איכות, זה דברים לש ניסיון וקור רוח ברגע האמת, וכרגע זה חסר לנו".

חמישה פנדלים נגד הפועל: "מזל רע. מה אני יכול לעשות ששחקן קופץ לכדור והוא פוגע לו כנראה ביד. בבאר שבע אני בטוח שלא היה פנדל, היום אני לא יכול לשפוט. צריכים לדעת שאם קופצים אז קופצים עם הראש ולא עם היד. זאת העבודה שלי ושל הצוות המקצועי ואני יודע מה צריך לשפר ולשנות. הטיימינג של הפציעות של השחקנים הגיע לנו בזמן באמת לא טוב.".

האיכות שחסרה: "זה לא רק אדי גוטליב. זה שלושה-ארבעה שחקנים שכבר חמישה משחקים לא נמצאים. הרוטציה מאוד מתקצרת והנה אנחנו משלמים מחר. שלומי אזולאי שוב עם השריר וראינו כמה הוא חושב. אני מקווה שזה לא משהו חמור אבל נראה שהוא ייעדר כמה שבועות. צריך לא להיכנס לסרטים, זאת תקופה כזאת, לפעמים לא הולך. זה יחלוף אני בטוח".

זיו אריה: "בכל פעם שאני מדבר כדורגל אומרים שאני מתנשא ומבלבלים את המוח, אבל אני מדבר אמת. חוץ משני משחקים לא נפלנו מכל הקבוצות שפגשנו. שלושה משחקים אחרונים חילקנו מתנות וגם היום נתנו מתנה עם האדום הזה".

"שחקנים שלי דברים, הם מאמינים במילה הזאת 'תהליך' ודברים שאתם לא מאמינים בהם. יש תחושות מעורבות כי התיקו זה בסדר בצורה שהמשחק התפתח. גם הליגה צועקת על שופטים ואולי גם אנחנו צריכים להתחיל. העונה שלנו קשה, יש לנו הרבה שחקנים שזאת העונה הראשונה שלהם בליגת העל. זה לא יהיה קל, חוץ משתי קבוצות, אולי שלוש, כולן יכולות לרדת ליגה או להיות בפלייאוף העליון. החלום שלנו הוא שלא נצטרך להילחם עד הרגע האחרון".