הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בכר: "נהיה חייבים לעשות רוטציות בהמשך"

מאמן נוף הגליל החמיא למנצחת אחרי ה-4:0. ג'אבר נפצע בשריר הירך האחורי, מנחם כנראה נקע את הקרסול

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.12.21 - 22:21

מכבי חיפה אמנם ניצחה היום (ראשון) 0:4 את נוף הגליל, אבל הקבוצה קיבלה בשורות מדאיגות מכיוונו של מחמוד ג'אבר שנפצע פעם נוספת בשריר הירך האחורי, אותו קרע בעבר. במקביל, סאן מנחם ככל הנראה נקע את הקרסול והשניים ייבדקו מחר בניסיון לאמוד באופן מדויק את חומרת פציעתם של השניים שהוחלפו במהלך הניצחון.

 • צפו בתקציר: מכבי חיפה דרסה 0:4 את נוף הגליל
 • לא עוצר: אצילי השתווה לתורג'מן במלכות השערים | המספרים
 • ירון הוכנבוים: "המשחק היה גדול מאוד עלינו, שיחקנו נגד אחת הקבוצות הטובות של מכבי חיפה בכל הזמנים והיו קבוצות גדולות. יחד עם האינטנסיביות של שלושה משחקים בתשעה ימים זה היה קשה, אנחנו לא שם ברמה האישית ולא ברמה הקבוצתית. יש לנו סגל קצר עם כל הפצועים".

  הוכנבוים דיבר על ההתאמות הטקטיות: "ניסינו ללכת אחורה ולצופף, אנחנו לא טובים בזה. לרגע אחד במחצית הראשונה יצאנו ללחוץ וזאת הייתה הטעות, הם הבקיעו את השער הראשון שפתח את כל המשחק. גם הפועל באר שבע במשחק הבא קבוצה איכותית מאוד, נתחיל להתכונן החל ממחר. נעשה הכל בסגל הקיים כמו שעשינו ברביעי, גם היא קבוצה איכותית ביותר".

  ברק בכר התייחס גם כן: "אהבתי מאוד את גישת השחקנים מול קבוצה מסודרת באצטדיון לא קל. הצלחנו לעשות את הדברים נכון, שלטנו והיינו מעט פחות מסודרים, לחצנו טוב וניצחנו בצורה משכנעת. אנחנו במומנטום טוב, היה חשוב לנו להמשיך את האנרגיות מהדרבי ולתקוף עם הרבה שחקנים. בדרבי היינו יותר חשופים, כאן היינו יכולים לספוג איזה שער אבל ברמה של 90 דקות הקבוצה הייתה מחויבת, לחצה טוב. גרמנו לקבוצה עם שחקנים מצוינים וחלוצים מהירים להגיע לחצי מצב, עשינו את העבודה".

  בכר דיבר על היכולת של דין דוד: "כל הזמן מדברים על העניין הזה. אנחנו עושים את השינוי, יש משחק כל שלושה ארבעה ימים ונהיה חייבים לעשות רוטציות כשהגביע מתחיל. כל החלוצים נכנסים לעניינים. דין עם שער רביעי יחסית ברצף, רק שימשיך ככה. המטרות שלנו ברורות, שואפים להיות הכי גבוה. אנחנו נראים יותר טוב ולאט לאט מתחברים, זה כל העניין".

  סטפן מרינוביץ', שוערה של נוף הגליל, אמר: "כן, זה משחק מצער. הם שלטו במשחק, הכתיבו מהלכים. הם הבקיעו שער שני והיו טובים יותר, זה כואב אבל זה לא המשחק הכי חשוב עבורנו. אנחנו מסתכלים על הקבוצות בסדר הגודל שלנו ורוצים לנצח אותן. הייתה לי הרבה עבודה, אבל שיחקתי נגד קבוצות טובות מאוד בעבר כאנדרדוג אז הרגשתי נוח במצב הזה. ידעתי שיהיה ערב כזה. ידעתי מה מגיע, לא הייתה הפתעה. מכבי חיפה לא בליגה שלנו. זה המצב של הכדורגל הישראלי".

  דולב חזיזה היה מרוצה: "יותר חשוב לי שהולך לקבוצה טוב משהולך לי טוב.  כשאתה מבקיע ומבשל ברצף דברים הולכים. אמרתי לאבו פאני לעזוב, חשבתי שאבקיע. כיף מול קבוצה שהתקשנו מולה בעבר, הפעם ניצחנו 0:4. הסגל חוזר, פתחנו לא טוב והמומנטום יותר טוב עכשיו. מחר הפועל באר שבע משחקת, אנחנו רוצים לנצח".

  מוחמד אבו פאני התייחס לקהל: "אנחנו רגילים לשחק מול כמויות אדירות של קהל. מעט מאכזב  שלא הגיע בכמויות שאנחנו רגילים עליהן, אבל אנחנו איתם בכל החלטה".