הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יצחקי: "לא נגרם נזק מכך שאין לנו מאמן"

האיש הזמני על הקווים של מכבי ת"א: "אני מבין שזה לא דבר נורמלי, אבל זה כבר קרה בעוד מקומות", "יש מועמדים טובים שאנחנו בוחנים ומראיינים"

תומר לוי
תומר לוי  05.12.21 - 22:40

אחרי התיקו המאכזב נגד נוף הגליל במחזור הקודם, מכבי תל אביב חזרה לנצח הערב (ראשון), כאשר חזרה מאצטדיון טדי עם 1:2 על בית"ר ירושלים. הצהובים כבר עם משחק חמישי ברציפות ללא הפסד ומתחילים לאט לאט לטפס במעלה הטבלה, למרות שהיכולת רחוקה מלהרשים.

 • צפו בתקציר: מכבי ת"א גברה 1:2 על בית"ר ירושלים
 • "נעדר בגלל בעיה טכנית": למה מיכאל אוחנה לא שותף? | צפו בו מלהטט
 • "לא חכמה": אוהדי מכבי לא התלהבו מהניצחון | הציוצים
 • ברק יצחקי: "היינו עדיפים, שיחקתי פה ואני יודע מה זה לקבל את בית"ר במצב הנוכחי, דווקא ברגעים האלו הם יודעים לשאוב אנרגיות, אבל הגיע לנו לנצח. הצהרנו מהיום הראשון שירדתי לקווים שזה יהיה זמני. אני יודע שזה לוקח יותר זמן ממה שציפינו, אבל אני מקווה שיהיו לנו חדשות מקרוב".

  הספסול של סבוריט: "יש לנו רצף גדול של משחקים, צריך לחלק את הכוחות. אופיר דוידזאדה הוא מקצוען אמיתי שמתאמן ברמה גבוהה גם כשהוא לא משחק. הוא עשה משחק טוב וכל הכבוד לו, ובסוף גם הוסיף בישול יפה".

  "אני לא חושב שהעובדה שאנחנו בלי מאמן עושה נזק. אני מבין שזה לא דבר נורמלי אבל זה כבר קרה. השחקנים משקיעים באימונים ורמת האימונים שלנו טובה. צריך להחזיר את הביטחון ואם צריך להשיג נקודות גם בשיניים".

  "אנחנו לא מדברים עם מאמנים כל עוד היה לנו מאמן, זאת לא דרך נכונה. לא בדקנו עם אף אחד כל עוד הוא היה המאמן. מאז שהוא פוטר היו כמה מועמדים טובים שנפלו בדרך, ויש עוד מועמדים טובים שאנחנו בוחנים ומראיינים".

  "יש לי איזושהי תשוקה אני לא יכול להסביר את זה, ברגע שאני על הדשא אני אעשה מה שיצטרכו. הקורס פרו עזר לי נורא וגם כל המאמנים שלמדתי מהם. יכול להיות שביום מן הימים אהיה מאמן. כרגע אני מתמקד במשהו אחר".