הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בוקסנבוים יתמנה למנהל המקצועי בהפועל

הסמכות המקצועית העליונה: מנהל הנוער יוקפץ לבוגרת

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.12.21 - 11:56
תחילת כתבה

הסמכות המקצועית העליונה: עומר בוקסנבוים צפוי להתמנות למנהל המקצועי של קבוצת הבוגרים של הפועל ת"א החל מהקיץ. שחקן העבר שעבד עד כה בהצלחה במחלקת הנוער, יקבל קידום לקבוצת הבוגרים, ויחל כבר בקרוב להכין את העונה הבאה, כשהמילה המקצועית האחרונה בקבוצה תהיה שלו.

במקביל, בהפועל ת"א יש אכזבה ענקית אחרי ה-1:1 אמש (ראשון) מול הפועל ירושלים. עוד לפני ההתמודדות סימנו במועדון את המשחק הזה כהזדמנות לחזור חזרה לדרך המלך אחרי שני הפסדים לא פשוטים, בוודאי אחרי שהיו ביתרון מספרי ברוב שלבי המשחק, אבל האדומים התקשו מול נועלת הטבלה.

"זה היה פשוט משחק מביך של כולנו, אין יותר מדי מה לנתח", הבהירו שחקנים והוסיפו: "לא הגיוני גם שנקבל כל כך הרבה פנדלים. חמישה פנדלים במחזורים האחרונים. אנחנו עושים טעויות מצחיקות בהגנה שאסור לנו לעשות".

ניר קלינגר, לעומת זאת, ניסה להסביר: "לחצנו את הפועל ירושלים עד לפעולה האחרונה, ושם הייתה קבלת החלטות לא נכונה. או שהייתה מסירה במקום לבעוט, או שהיה ניסיון לחדור את הצפיפות במקום ללכת לצד, אין פה הרבה לימוד של כדורגל. אנחנו ממשיכים הלאה עם הבנה והכרה שכרגע אנחנו לא מספיק טובים וצריכים להשתפר" אמר המאמן.

ואכן במועדון כבר חושבים הלאה, לחלון העברות של ינואר. כפי שכבר פרסמנו, שמו של עומרי אלטמן, שלא התאקלם בארוקה, הוזכר כמועמד. יש כבר דיבורים לא רשמיים בין הצדדים וגורמים מסביב למועדון מנסים להפעיל לחץ על כל הצדדים שהעסקה אכן תצא לפועל. קלינגר הבהיר כי ייתכן שעל מנת לצרף שחקן הוא יצטרך לשחרר שחקן, ולא מן הנמנע  כי ינסו להיפרד מלוסיו, שלא מספק את הסחורה מאז שהגיע. חשוב לציין שיש עוד כמה משחקים עד לפתיחת החלון והדברים עשויים להשתנות.

בחזרה למשחק. אם לא די בתיקו המאכזב, במועדון חוששים כי שלומי אזולאי הקשר קרע שוב את שריר הירך האחורי. כזכור, רק לא מזמן חזר אזולאי מהיעדרות של כחודש וחצי בעקבות קרע באחורי, ורק לאחרונה נכנס לכושר. הוא צפוי לעבור בדיקה בשלישי כדי לאבחן האם באמת מדובר בקרע. כידוע, משך ההיעדרות הצפוי לקרע בשריר האחורי הוא לפחות ארבעה שבועות, כשברוב המקרים ההחלמה לוקחת יותר זמן. במחזור הבא תפגוש הקבוצה את מכבי נתניה, ובהפועל ינסו להכשיר את אדי גוטליב. דורון ליידנר ימשיך להיעדר.