הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"זה לא כוחות": אכזבה בנוף הגליל

העולה החדשה מעכלת את התבוסה. התלבטות לגבי עמדות החיזוק

הדר יעקבי
הדר יעקבי  06.12.21 - 07:25
תחילת כתבה

אף קבוצה לא אוהבת להפסיד 0:4, אבל בנוף הגליל מגיבים לתבוסה אתמול (ראשון) למכבי חיפה בפרופורציה. "הם מעל הליגה, זה לא כוחות. לא ציפינו לנצח אז אנחנו גם לא שוקעים בהפסד הזה עכשיו" אמר אחד השחקנים.

המאמן ירון הוכנבויים התייחס גם הוא למשחק ואמר: "מעצבן להפסיד, אבל קיבלנו את מכבי חיפה כשהיא בכושר הכי טוב שלה. במחצית הראשונה עוד החזקנו מעמד, אפילו הגענו לכמה מצבים שאם היינו מנצלים אותם אולי דברים היו נגמרים קצת אחרת, אבל זה לא קרה. מרגע שחטפנו את הגול השני כבר לא הייתה דרך חזרה".

"אכזבה קשה מאוד מחלק מהשחקנים, קיבלנו גולים קלים שלא היינו צריכים לקבל" אמר גורם בקבוצה. מי שספג את מירב הביקורת הוא קיזיטו שרשם משחק חלש במיוחד והוחלף במחצית. גם גיל ברעם, מנכ"ל המועדון התייחס למשחק ואמר: "אני לא חושב שהיינו צריכים להגיע למצב של 0:4, אבל אף אחד לא הבטיח לנו שיהיה קל בליגת העל. נסיים את המשחק מול הפועל באר שבע ונחזור לליגה שלנו".

במועדון נערכים כבר לחלון ההעברות כשהמטרה המרכזית היא לטפל בסגל הקצר, כך שיותר שחקנים יגיעו מיעזבו, ומספר עמדות סומנו כחשובות במיוחד לחיזוק. קיימת כרגע התלבטות לגבי חיזוק לעמדת הבלם, שכן נודע כי גוטי טומלין, שפרק את הכתף ובקושי הספיק לסייע לקבוצה, יחזור מהניתוח בברזיל ב-30.12 וצפוי לחזור לאימונים לאט לאט.

במידה והדברים אכן יתקיימו לפי התוכניות והבלם יחבור לקבוצה כשורה, המועדון צפוי להשקיע את הכסף בחלוץ או קשר התקפי איכותי. כמו כן, מסמנים במועדון גם את עמדת המגן השמאלי, שכן אלי בלילתי פצוע כבר תקופה והקבוצה משחקת עם מגן ימני במקומו.

בינתים, ירין פרץ צפוי לחזור לאימונים השבוע בתקווה שיהיה כשיר למשחק נגד באר שבע. מי שימשיכו להיעדר הם והיב חביבאללה, שסובל מדלקת בברך ואלי בלילתי שמחלים משבר בכף הרגל.