הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אסף בן דב ביקש לעזוב את מכבי חיפה בתום העונה

לא ברור מי יחליף את המנכ"ל שנפרד: "דורש שתשארו ממוקדים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.12.21 - 10:16
תחילת כתבה

אחרי שהגשים את משאלתו והניף עם מכבי חיפה צלחת אליפות, אסף בן דב, מנכ"ל המועדון, ביקש לפני כחודש לסיים את תפקידו בקבוצה. הסיבה: בן דב, שמראש הודיע כי יגיע לתקופת זמן מוגבלת בהתאם לתכניות, הוא הרגיש תחושת מיצוי.

בן דב, שמסיים את חוזהו בקבוצה ביוני 2022, זוכה להערכה רבה ממכבי חיפה לאחר שהוציא לפועל את "תכנית השינוי" של המועדון. הוא אחראי, בין היתר, על ההגדלה בהכנסות בשנים האחרונות ממכירות שיא של מנויים, גידול במכירות מרצ'נדייז, פתיחת מועדון אוהדים, צירוף ספונסרים וכו'.

בנוסף, בן דב, שהיה שותף בהפיכת המועדון ממלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח) לחברה בע"מ, השתית במועדון מהכרמל מבנה אירגוני עם סמכויות ברורות, פיתח את מחלקת הסקאוטינג ועוד. ה"בייבי" של בן דב היה טכנולוגיית הדאטה לטובת פיתוח השחקנים, השגת קבלת החלטות טובה יותר באיתור השחקנים ושיפור השחקנים הקיימים.

לאחר שהקבוצה לקחה את האליפות אשתקד וחזרה לקדמת הבמה, בן דב הבין שהוא צריך לעבור לשלב הבא - ומכאן נובעת בקשתו לסיים את תפקידו. נכון לרגע זה, עדיין לא ברור מי יחליפו בתפקיד.

במכתב ששלח לעובדי המועדון כתב: "שותפות ושותפים יקרים, לפני מספר שבועות ביקשתי מנשיא המועדון לסיים את תפקידי לאחר שש שנים מוצלחות, מאתגרות ומהנות ולאור רצוני להמשיך לאתגרים חדשים. יש לכולנו אתגרים ניהוליים, מקצועיים ואסטרטגים למימוש עוד העונה וכמובן מעבר אליה.
אני דורש מעצמי ומכל אחת ואחד ממכם להשאר ממוקדים, עירניים ומוכנים לאתגרים והמשימות.
יהיה לנו זמן לסיכומים, הסברים, שיחות ופרידות, לא כעת. סומך ומעריך אתכם ובעיקר אוהב. אסף".