הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

התנאים לשחרורו של משה חוגג למעצר בית

פיקוח של רעייתו, תשלום של 10 מיליון ש"ח במזומן, הפקדת ערבויות, איסור שימוש במדיה ועוד. בעלי בית"ר צפוי להשתחרר למעצר בית בתום ההארכה - בתנאים מגבילים. האם מחוייב להתרחק מהקבוצה?

תומר לוי
תומר לוי  07.12.21 - 12:32

תגיות: משה חוגג

תחילת כתבה

אחרי שעורכי דינו והמשטרה הגיעו לסיכום על הארכת מעצרו בשבעה ימים נוספים, התקיים היום (שלישי) הדיון בעניינו של חוגג. במהלך הדיון, הוחלט כי אם לא תוגש הצהרת תובע (הצהרה על כוונה להגשת כתב אישום), חוגג ישוחרר למעצר בית שייארך עד ב-14 לינואר בתנאים מגבילים ובפיקוח של רעייתו, ענבל.

מלבד הפיקוח והצהרת התובע, על חוגג להתרחק מהחברות הקשורות אליו - לא כולל בית"ר ירושלים - למשך 90 ימים. בנוסף, חל עליו איסור להשתמש במדיה מגנטי ודיגיטלי במשך 45 יום או ליצור קשר עם המעורבים בפרשה במשך 180 יום (למעט קרובי משפחה).

בנוסף, על חוגג להתחייב לערבות עצמית של עד 20 מיליון שקלים ולהפקיד 10 מיליון ש"ח במזומן, כמו גם להפקיד ערבות צד ג' על סך 20 מיליון ש"ח. במידה שכן תוגש הצהרת תובע, תהיה בקשה למעצר עד תום ההליכים.  

עורכי הדין, משה מזור ועמית חדד, המייצגים את משה חוגג, מסרו: "על מנת למצות את החקירה בעניינו ולהביא לסיומה, סוכם בין הצדדים על הארכת מעצר נוספת של 7 ימים. אנו מברכים על החלטת המשטרה לשחררו בתום תקופה זו. משה חוגג ממשיך לשתף פעולה עם חוקריו מאמין ובטוח בחפותו".