הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בבית"ר עדיין אופטימיים באשר לרכישה

במועדון ממשיכים לחפש אור בתוך הערפל הגדול, ומחכים להצעה רשמית, כאשר מספר גופים מארצות הברית הביעו עניין. וגם: האם אלי כהן ה'שריף' וגל כהן ישתפו פעולה על הקווים?

תומר לוי
תומר לוי  08.12.21 - 08:26
תחילת כתבה

בית"ר ירושלים ממשיכה לגשש קדימה, בתוך הערפל הגדול: השיחות מול מנהלת הליגות נמשכות וזו צפויה להחזיר תשובה לגבי הקדמת תשלומים לאחר שתבדוק את הדו"חות הכספיים של הקבוצה. גם מול ההתאחדות ובקרת התקציבים תיעשה בדיקה, כשעל פי ההערכות בית"ר תוכל לעבור את חודשים דצמבר וינואר, אבל אחר כך צפויים קשיים.

לגבי רכישת הקבוצה, במועדון עדיין אופטימיים לגבי האפשרות, ומאמינים שהצעה תגיע - מאחר ומספר גופים מארה"ב מתעניינים, גם אם עד עכשיו לא הגיעה הצעה רשמית. כמו כן, נשקלה גם אפשרות של דחיית תשלומים לשחקנים וספקים. יש לציין כי למרות המצב הקשה, בבית"ר עדיין אופטימיים: "יש פה קבוצה טובה, ואפשר לצאת מזה".

גזרה נוספת שבה המועדון מתנהל היא זו של המאמן הראשי, אחרי הפרידה מארווין קומאן. היו"ר אלי אוחנה לוקח את הזמן, וממתין לתשובות גם בנושא הכלכלי על מנת לדעת מה ניתן להציע למאמן החדש, וכמובן איך תיראה הקבוצה בינואר לאחר שחרור השחקנים שעלול לקרות.

במועדון עדיין שוקלים להמשיך עם יוסי מזרחי וגל כהן, שעמד על הקווים מול מכבי ת"א, ולאחרונה נשקלה גם האפשרות של שיתוף פעולה בין אלי כהן "השריף" למאמן הזמני, ששימש כעוזרו של קומאן. מועמדים נוספים הם מרקו בלבול, חיים סילבס ושי ברדה. עם זאת, לא מן הנמנע שגל כהן ימשיך לעמוד על הקווים גם במשחק הליגה הקרוב מול מכבי חיפה.