הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מסתמן: מזרחי יאמן את בית"ר יחד עם גל כהן

המנהל המקצועי של מחלקת הנוער נוטה לקבל את התפקיד ויצוות למאמן הזמני עד לסיום העונה. אם ימונה, זאת תהיה הקדנציה השישית שלו על הקווים, שלוש מהן בתור מאמן זמני

תומר לוי
תומר לוי  08.12.21 - 18:39
תחילת כתבה

מהרגע שארווין קומאן החליט לעזוב את בית"ר ירושלים המועמד הטבעי להחליפו היה יוסי מזרחי וכעת מסתמן שהוא אכן ישוב לעמוד על הקווים. המנהל המקצועי של מחלקת הנוער נוטה לקבל את תפקיד מאמן הצהובים שחורים לצידו של גל כהן.

למעשה, ציוות של יוסי מזרחי וגל כהן היה הפתרון המועדף על אלי אוחנה למצב הקיים. השניים יעמדו על הקווים של בית"ר ירושלים עד לסיום העונה, ינסו להציל אותה ממאבקי התחתית ולסייע לה לעבור את התקופה הסוערת. אגב, בינתיים מזרחי גם מאמן זמנית את קבוצת הנוער של המועדון.

אם אכן יסכים להצעה, זו תהיה הקדנציה השישית של יוסי מזרחי על הקווים של בית"ר ירושלים, במדיה שיחק במשך 14 שנים, שלוש מהקדנציות הללו בתור מאמן זמני. ב-1994 היה לעוזר המאמן של אמציה לבקוביץ' ולאחר עזיבתו מונה למאמן הראשי למשך עונה, ובנוסף הדריך את הקבוצה ב-2002 וזכה איתה באליפות ב-2006/07. בכל אחת משלוש העונות האחרונות מונה למאמן זמני כפתרון לעזיבתם של רוני לוי (2020), סלובודן דראפיץ' ושי ברדה (2021) וכעת גם של קומאן.

מלבד אופציית מזרחי-גל כהן, לאחרונה נשקלה בבית"ר גם האפשרות של שיתוף פעולה בין אלי כהן "השריף" למאמן הזמני, ששימש כעוזרו של קומאן. מועמדים נוספים היו מרקו בלבול, חיים סילבס ושי ברדה, מה שכנראה לא יקרה זאת בזכות הנכונות של מזרחי להיענות לאתגר פעם נוספת.