הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אוהדי חיפה רכשו את כל הכרטיסים מול בית"ר

כ-30 אלף איש יהיו בסמי עופר. וגם: ההכנות לפיינורד

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  09.12.21 - 08:22

מכבי חיפה תסיים הערב (חמישי) את הקמפיין האירופי שלה כשתתארח אצל פיינורד ההולנדית. המסר שהועבר לשחקנים לקראת המשחק האחרון של שלב הבתים מראשי הקבוצה הוא: "לסיים את הקמפיין בטעם טוב", והירוקים, שטרם השיגו נקודות במשחקי החוץ, ינסו להשיג נקודות ראשונות. מלבד הכנסה, נקודות הערב יסייעו לה בדירוג של אופ"א. ברק בכר מתכנן רוטצייה רחבה בהרכב.

עוד לפני המשחק, התקבלה ההודעה המשמחת נמכרו כל הכרטיסים שהוקצו לאוהדי מכבי חיפה למשחק מול בית"ר בסמי עופר ביום שני. ביציע של בית"ר, רכשו 2,000 מתוך 3,000 שהוצאו למכירה. בסך הכל אמורים להיות באצטדיון 30 אלף אוהדים.

ובחזרה לפיינורד - אמנם באימון המסכם בכר לא תרגל הרכב, אך ברור ששון גולדברג, עומר אצילי, דולב חזיזה ואף ג'וש כהן עשויים לזכות למנוחה הערב. בנוסף, צ'ארון שרי (צהובים), בוגדן פלאניץ' (כיווץ שרירים), סאן מנחם, מחמוד ג'אבר, אורי דהן ונטע לביא (פציעות) לא יעמדו לרשותו של בכר הערב.

מי שכן צפויים לשחק הערב הם: רועי משפתי, שעשוי לערוך את הבכורה שלו במפעל ואת הופעתו השנייה בכלל במדים הירוקים. רמי גרשון, שעשוי לפתוח בפעם הרביעית במפעל. עופרי ארד, שצפוי לשוב לראשונה להרכב של הירוקים לאחר יותר מחודשיים. טאלב טוואטחה, שהחלים ממחלה וככל הנראה יעלה ב-11 של בכר. מאור לוי נמצא גם הוא בתמונת ההרכב ועשוי לרשום בכורה ב-11.  כמו כן, גם בן שהר וגודסוואי דוניו נמצאים בתמונת ההרכב.

בנוסף, חוסה רודריגס, שתופקד כמגן ימני במשחקים נגד הפועל ת"א והפועל נוף הגליל, עשוי לפתוח גם הערב בעמדה זו על מנת לאפשר מנוחה לרז מאיר לקראת בית"ר ירושלים. זר נוסף של הירוקים, ריאן סטריין האוסטרלי, ששב לאימונים, עשוי להיכלל בסגל לראשונה מאז המשחק נגד מ.ס. אשדוד לפני כחמישה שבועות. בינתיים, בכר מתלבט בנוגע למערך בו יעלה, כאשר לא מן הנמנע כי יציב את חוסה רודריגס במרכז ההגנה ויעלה בשיטת שלושת הבלמים.

שיחת היום הייתה סביב הקור העז, והערב במהלך המשחק צפויות להיות שלוש מעלות בלבד וכן גשם שוטף. מוחמד אבו פאני היה עטוף מכף רגל ועד ראש במהלך האימון המסכם ובמכבי חיפה התכוננו מבעוד מועד והביאו ציוד חורפי רב. בתוך כך, במועדון החמיאו לקבוצת הנוער שהשיגה ניצחון ביתי מרשים נגד דפורטיבו לה קורוניה החזקה (0:3 ו-5:4 בסיכום הכללי).

ההרכב המשוער: רועי משפתי; רז מאיר, עופרי ארד, רמי גרשון, טאלב טוואטחה; חוסה רודריגס,  מוחמד אבו פאני (דולב חזיזה), מאור לוי; דין דוד (עלי מוחמד) גודסוואי דוניו ובן שהר.