הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גל כהן: "כשאוחנה ירצה דקות הוא יקבל"

עוזר מאמן בית"ר: "ידענו שתהיה נפילה של חיפה בחצי השני"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  13.12.21 - 23:03

בית"ר ירושלים הפסידה היום (שני) למכבי חיפה 2:1 בסמי עופר במשחק מורכב, בו הירוקים שלטו במחצית הראשונה בה דין דוד הבקיע צמד. המחצית השנייה הייתה טובה יותר באופן משמעותי וכללה שער של ירדן שועה. בסיום המשחק גל כהן, עוזר מאמן בית"ר ומי שעמד על הקווים בהיעדרו של יוסי מזרחי, התייחס.

כהן אמר: "אני מחלק את המשחק לשתי מחציות נפרדות. בראשונה היינו מבוהלים והמומים, הרגשנו שזה גדול עלינו. במחצית השנייה הייתה רוח אחרת, אני חושב שהמחליפים נכנסו טוב למשחק. יכולנו לקחת איזו נקודה, אבל נצטרך להביא את הרוח של החצי השני ולהיות יותר משוחררים, פחות בפאניקה כמו שהתחלנו את הראשון".

כהן התייחס לחזרתו של מיכאל אוחנה: "אם זה היה תלוי בנו הוא היה משחק כבר לפני מספר מחזורים. מתי שהוא ירגיש מוכן ויאמר שהוא יכול לשחק הוא יקבל דקות. הוא ביקש לשחק 15 דקות וזה לא התאפשר בגלל העניין הטכני. הוא הוכיח שגם ברבע שעה הוא יכול לשנות את המשחק, קלף מאוד חזק מהספסל. דברים תלויים במיכאל. כשהוא ירגיש שהוא מוכן, גם מנטלית, הוא יקבל דקות. צריכים אותו להמשך העונה".

המאמן על ההתחלה האיטית: "ניסינו לשחק עם ארבעה שחקנים מאחורה. מכבי חיפה הקבוצה הטובה בארץ, להגיע לסמי עופר מול 30,000 איש זה קשה, לא כל אחד חווה את זה. רצינו לעבור את החצי הראשון, ידענו שתהיה נפילה של חיפה בחצי השני. אנחנו לוקחים את הדברים הטובים מהחצי השני, עלו שחקנים טובים מהספסל. צריך להביא את הרוח של החצי השני מהדקה הראשונה".