הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תעבור לידיים פרטיות? מו"מ מתקדם על רכישת חדרה

הרוכשים - הייטקיסטים שביצעו אקזיט מוצלח. ראש העיר מעורב, ההנהלה תישאר בשנים הקרובות

רז זהבי
רז זהבי  23.12.21 - 08:15

תעבור לידיים פרטיות? לצד המו"מ של בית"ר ירושלים עם קבוצת רוכשים, לערוץ הספורט נודע שגם הפועל חדרה נמצאת במו"מ מתקדם עם קבוצת רכישה פוטנציאלית. המועדון, שמתבסס על תקציב מעיריית חדרה, אישר את החשיפה.

בחדרה סיפרו כי הרוכשים מעוניינים בקבוצה מליגת העל לאחר שביצעו אקזיט מוצלח בתחום ההייטק. את המו"מ מובילים ראש עיריית חדרה שנחשב לפטרון של המועדון, צביקה גנדלמן, והאיש החזק בקבוצה, אורן גולן. והמטרה ברורה: להשתחרר מתלות פוליטית וציבורית בעירייה.

בחדרה הוסיפו והדגישו שמדובר במו"מ מורכב, כאשר עיקר הדגש הוא הבטחת עתידו הכלכלי והמקצועי של המועדון גם למקרה של חילופי שילטון בהנהגת העירייה. המנהל המקצועי אורן גולן, המנכ"ל אלי דגני ומנהל הקבוצה איציק טפירו יישארו בתפקידם בחמש השנים הקרובות גם אם הקבוצה תעבור לידיים פרטיות, כך הובטח במו"מ. הצדדים אף חתמו על הסכם סודיות.

כזכור, לפני כשבע שנים ביצע ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן, מהלך להעברת הפועל חדרה מידיו של יואב קובי, הבעלים דאז שניהל את המועדון 20 שנה בליגות א' ו-ב', לידי העמותה שבחרה את אורן גולן לאיש מטעמה. מאז ועד היום, הקבוצה העפילה בתוך שנתיים לליגת הבכירה וזאת העונה הרביעית שלה ברציפות בליגת העל.