הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יש על דראפיץ' ברכה": חגיגות גדולות בק"ש

הכחולים חיברו ניצחון 5 רצוף, שרצקי דורש כדורגל איכותי יותר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.12.21 - 16:24

עירוני ק"ש רשמה אמש (רביעי) את ניצחונה החמישי ברציפות בכל המסגרות והרביעי ברציפות בליגה, 0:1 בתוספת הזמן מול מכבי פתח תקווה. המסע המדהים של סלובודאן דראפיץ' נמשך והצפוניים כבר במקום השישי במרחק שתי נקודות מהמקום השלישי.

"יש לדראפיץ' ברכה", אמרו במועדון. המאמן הצליח לצבור 12 נקודות מתוך 15, בעוד קודמו, עמיר נוסבאום השיג 8 נקודות מתוך 27. איזי שרצקי שלא נכח במשחק, מרוצה מהתוצאות, אך מבקש לראות כדורגל איכותי יותר.

המשחק של ק"ש התבסס אמש בעיקר על לחימה ואגרסיביות של מרכז השדה שכלל את אובידיו ביק, סמואל בראון, רועי קהת וידין לוגסי שכבש שער נפלא בתוספת הזמן. לוגסי עם שער שלישי העונה בליגה, כאשר רק איתמר שבירו כבש יותר ממנו (חמישה). שבירו היה קרוב לכבוש את שער העונה כשהתרומם נהדר וביצע מספרת שנעצרה במשקוף של אריק ינקו.

בחמשת המשחקים האחרונים כבשה ק"ש שער אחד בלבד ושיתוף הפעולה בין עאיד חבשי לזיו מורגן נושא פירות. חבשי נמצא בכושר הטוב בקריירה שלו טוענים בקבוצה. דראפיץ' העלה מהספסל את הקשר הותיק, אדריאן רוצ'ט בדקה ה-88 ובדומה למשחק נגד מכבי נתניה הוא היה מעורב בשער הניצחון. במועדון החמיאו לו שלמרות שאינו מרבה לשחק עולה בתשוקה ומצליח להשפיע על התוצאה.

בניגוד למחמאות, מורגן פרייר החלוץ הבריטי זוכה לביקורות. אמש הוא פתח בהרכב והוחלף בדקה ה-63 מבלי שהצליח להשפיע על החלק הקדמי. תרומתו עד כה הוא שער ליגה בודד והוא מועמד להיות מוחלף בינואר.