הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כצפוי: מילושביץ' מחוץ לסגל קרית שמונה

דראפיץ' יפגוש את ברדה ונוף הגליל, המאמן צפוי לשנות מערך

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.01.22 - 11:43

מאמן עירוני קרית שמונה, סלובודאן דראפיץ', יפגוש הערב (שבת, 17:30, שידור ישיר ב-5LIVE) לראשונה את מי ששימש כעוזרו בשמונה העונות האחרונות, שי ברדה, שהתמנה השבוע למאמנה של הפועל נוף הגליל ומבחינתו מדובר במפגש פיקנטי. ק"ש תקווה לשוב ולנצח לאחר שלא הצליחה לעשות זאת בשני המשחקים האחרונים. הקשר הסלובקי, יוליוס זוקה ירשום בכורה וצפוי לפתוח בהרכב על חשבונו של אובידיו ביק הפצוע.

דראפיץ' צפוי לשנות מערך לאחר שנגד הפועל חיפה פתח ב-1-5-4, הערב הוא ישוב ל-2-4-4 יהלום עם שני חלוצים כשההתלבטות היא בין מורגן פרייר ששב מהרחקה ומוחמד שכר ששב לשחק בשבוע שעבר, לצידו של איתמר שבירו שנמצא בכושר נהדר. גם נדב נידם צפוי לרדת לספסל ובסה"כ מדובר בשני שינויים של דראפיץ'. הקיצוני הברזילאי, וילי ברבוסה ינחת בישראל במהלך השבוע ויצטרף לאימונים.

בתוך כך, גם הערב החלוץ המונטנגרי, סטפן מילושביץ מחוץ לסגל של ק"ש. מדובר בפעם השנייה ברציפות והמסר לשחקן הוא או שיגיע להסכם עזיבה או שלא יתלבש. בק"ש ויתרו על שירותיו של החלוץ המונטנגרי, על אף שבתחילת עידן דראפיץ' הוא פתח שלוש פעמים בהרכב.

ההרכב המשוער: דזיוגס ברטקוס; עלאא ג'אפר, עאיד חבשי, זיו מורגן, גיא מזרחי; יוליוס זוקה, סמואל בראון, ידין לוגסי, רועי קהת; מורגן פרייר (מוחמד שכר) ואיתמר שבירו.