הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ברדה לאחר הבכורה: "לא צריך חיזוק - חייב"

המאמן חטף תבוסה במשחקו הראשון. דראפיץ': "תוצאה מוגזמת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.01.22 - 19:21

לא ככה רצה לפתוח שי ברדה את הקדנציה שלו בנוף הגליל. המאמן החדש, בהופעת הבכורה מול חברו הטוב סלובאן דראפיץ' ספג 6:2 מטורף מקרית שמונה. בסיום המשחק סיפר המאמן על התחושות.

"לא ככה קיוונו להתחיל, הקבוצה הגיעה אחרי חמישה הפסדים, השתדלתי לתת אנרגיות חדשות מחמישי וזה לא עבד. לא אשתמש בתירוץ של האדום שהפך את המשחק, גם לפניו לא שיחקנו טוב", אמר ברדה.

על תוכניות החיזוק: "אנחנו לא מתכננים להתחזק, אנחנו חייבים, זה היה חלק מהתנאי. לא מוריד שום דבר ממני למרות שאני רק יומיים פה אך אעשה הכל להוציא את הקבוצה מהמקום הזה, לא ציפיתי לגן עדן אבל זה מאתגר".

המאמן המנצח סיפר בסיום: "שלוש נקודות מאוד חשובות, התוצאה הייתה קצת מוגזמת. לא שיחקנו כדורגל הכי טוב שיש אבל לפני המשחק אמרתי לשחקנים שהמשחק מאוד חשוב שנברח מהתחתית ונגיע למקום שאנחנו רוצים".

על המפגש מול חברו שי ברדה, שרשם הופעת בכורה בנוף הגליל: "זה לא מעיב על השמחה. היחסים בינינו כל הזמן היו הכי טובים שיש. אני מאחל לו הכי טוב שיש הוא אחד מאנשי המקצוע הטובים בארץ. היום אני ניצחתי ומקווה מאוד בשבילו שיהיה לו יותר מזל ממה שהיה היום".

לגבי פלייאוף עליון: "משחק אחר משחק, צריכים לקחת נקודות ולברוח מהתחתית, אם זה יעזור לפלייאוף עליון אני אהיה הכי שמח שיש".