הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יעזוב את מכבי ת"א: פ"ת במו"מ עם עידו שחר

הצהובים החליטו שיעבור בהשאלה בקרוב. גם נוף הגליל עוקבת, מיחאליק שוחרר

הדר יעקבי
הדר יעקבי  10.01.22 - 12:42

תגיות: עידו שחר

רגע לפני משחק הגביע, ואחרי שהתחזקה כבר בשני שחקנים בחלון ההעברות הנוכחי, מכבי פתח תקווה מעלה הילוך בנוגע לעידו שחר. המלאבסים מאוד מעוניינים לצרף את הקשר הצעיר לשורותיה, ומסתמן שמכבי תל אביב תעביר אותו בהשאלה בחלון העברות, כשבין הצדדים מתנהל מו"מ מתקדם. גם נוף הגליל מעוניינת בצירופו של השחקן, אך הנטייה שלו היא להישאר במרכז. בכל מקרה, במכבי ת"א החליטו שהוא יעזוב בחלון הנוכחי, למרות שבמשחק מול ק"ש הוא ייכלל בסגל בעקבות החוסרים הרבים של הצהובים בסגל.

מו"מ התנהל גם עם יובל אשכנזי, כאשר אבי לוזון הציע לו שכר מכובד של 60 אלף שקל בחוזה לשנה וחצי, אך אשכנזי מעדיף ללכת לנתניה כרגע. בתוך כך, במכבי פ"ת הודיעו רשמית הבוקר כי החלוץ יורוסלב מיחאליק קיבל הודעה שהוא לא בתוכניות המקצועיות ורשאי למצוא קבוצה אחרת. "אנו מצפים שהשחקן ימצא מועדון אחר לעבור אליו, בכל מקום, עד לתום חלון ההעברות" אמרו בקבוצה.

מכבי פתח תקווה תפגוש מחר (שלישי) את מכבי אחי נצרת במסגרת גביע המדינה, כשהיא צפויה שוב לפתוח ללא אריק ינקו שוערה הראשונה. ינקו פרק את הזרת בכף ידו בשישי האחרון, נפגש עם מומחה כף יד בראשון שקיבע לו את האצבע. במועדון מקווים שמחר יכינו עבור השוער סד מיוחד שיחד עם זריקת הרדמה אזורית יאפשרו לו לשחק נגד הפועל חיפה בשבת.