הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סניור האריך חוזה בהפועל, ברנטפורד עוקבת

הכישרון חתם עד 2025 ללא סעיף שחרור, ומעורר עניין בפרמייר-ליג

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  14.01.22 - 12:47

אחרי ארבעה ניצחונות רצופים, בהפועל תל אביב מקווים להמשיך במומנטום החיובי ולצבור את הניצחון החמישי בעידן קובי רפואה, כשיפגשו מחר (שבת, 15:00) את הפועל נוף הגליל.

בינתיים, עומר סניור האריך חוזה בצורה רשמית בקבוצה עד 2025, זאת באמצעות פרקליטו רועי רוזן, כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. השחקן לא מחזיק בסעיף שחרור קבוע בחוזה, ובמקביל לחידוש ההתקשרות בין השחקן לאדומים, לערוץ הספורט נודע שהחלוץ הצעיר של הקבוצה מעורר עניין אצל ברנטפורד מהמקום ה-13 בפרמייר-ליג. המעקב החל כבר במהלך העונה שעברה, אבל אז סניור החמיץ הרבה משחקים בגלל שחלה בקורונה.

סניור, שיחגוג בחודש הבא יום הולדת 19, כבש שער בכל אחד משבעת משחקי הנוער האחרונים שבהם שותף, ובסך הכל יש לו העונה כבר 12 כיבושים בליגת העל לנוער ובגביע. בשבוע שעבר אף פתח במדי הקבוצה הבוגרת בניצחון על הפועל חיפה, ומחר הוא צפוי לפתוח בהרכב של קובי רפואה למשחק מול הפועל נוף הגליל.

וחזרה להכנות. בעוד שבמשחק הקודם רפואה נאלץ להתמודד עם סגל חסר מוכה במאומתים לקורונה, חולים ופצועים, אל המפגש מול הקבוצה של שי ברדה יגיע המאמן עם סגל כמעט מלא. עידן ורד, דן איינבינדר, דורון ליידנר ובני טרידובסקי, התאוששו מהקורונה, יצאו מהבידוד וחזרו לאימונים.

פארליי רוסה, התגבר על הפציעה בשריר הירך האחורי וערך אימונים עם הקבוצה והוא ישוב לסגל, אושר דוידה ערך אתמול אימון מלא אחרי הפציעה ברגלו וגם דני גרופר התאושש מהפציעה ושב לאימונים. מנגד, בן ביטון, שחיובי לנגיף, עדיין לא יצא מהבידוד ושגיא גניס הצעיר, שפתח בהרכב בשבוע שעבר, סובל ממתיחה בשריר הירך האחורי ולא יהיה בסגל.

באשר להרכב, עושה רושם שלרפואה יש כאב ראש חיובי וכי הוא מתלבט במספר עמדות. אחת מההתלבטויות היא האם  לתת לרוסה לפתוח ב-11 למרות שהוא אחרי פציעה , או לתת לו להשתלב במהלך המשחק. המאמן גם רוצה לבחון באימון המסכם את הכושר של אלו שהיו חיוביים לקורונה, ורק לאחר מכן יקבל החלטות סופיות לגבי ה-11.

נראה שדני גרופר יחזור לעמדת המגן השמאלי מכיוון שליידנר ערך רק אימון אחד מאז שחזר מבידוד הקורונה. אדי גוטליב, סיאנדה קולו ואלון אזוגי ישלימו את החוליה האחורית. על פי האימון המסכם, נראה שדן איינבינדר ישוב להרכב במרכז השדה, יחד עם שי אליאס. רוסה יפתח גם הוא, כשבאגפים יפתחו דוידה, סניור ושלומי אזולאי החלוץ. אם דוידה ירגיש כאבים ברגלו, עידן ורד יעלה במקומו.

הרכב משוער: ארנסט שטקוס, אלון אזוגי, אדי גוטליב, סיאנדה קולו, דני גרופר, דן איינבינדר, שי אליאס, פריילי רוסה, אושר דוידה (עידן ורד), עומר סניור ושלומי אזולאי