הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מלול מסוכן לבית"ר, הוא צריך להיעצר"

דניאל דהאן, שעבד אצל הבעלים המיועד בחברת פיננסים לפני כתשע שנים, עם עדות קשה: "לא ראיתי ממנו יורו אחד בחיי, הוא המציא תירוצים, כל מה שאמר זה שקר. רוצה למנוע עוגמת נפש"

מיכאל וינסנדט
מיכאל וינסנדט  14.01.22 - 14:50

הוא הגיע כאלמוני, אך כל שעוברות השעות יותר ויותר פרטים על הרוכש המיועד של בית"ר ירושלים, סטפן מלול, מתחילים להופיע. דניאל דהאן - יהודי שמתגורר בצרפת, עבד תחת הבעלים המיועד של הקבוצה מהבירה בחברת פיננסים לפני כתשע שנים ועל פי טענתו, בעל קרבה משפחתית אליו (אישתו היא קרובת משפחה של מלול) - העיד עליו היום (שישי) בשיחה עם ערוץ הספורט.

"גם אם אני לא חובב מושבע של כדורגל, אני חושב שצריך לעצור את הבן אדם הזה, הוא מסוכן לבית"ר ירושלים", העיד דניאל דהאן. "לפני תשע שנים חיפשתי עבודה, זו הייתה תקופה קשה מאוד מבחינה כלכלית. הוא הציע לי עבודה בחברת פיננסים, אמר לי שהוא בתהליך של צירוף עובדים לחברה. הייתי איתו במו"מ לגבי השכר שלי, לגבי תנאי העבודה".

"זה מישהו שרציתי לעבוד תחתיו מכיוון שהוא מכיר את כל ענייני היהדות - לא לעבוד בשבת, חגים, מזון כשר וכו'", המשיך דהאן. "חתמנו על חוזה עבודה, מבחינתי הכל התנהל כשורה. התחלתי לעבוד אצלו ולאחר החודש הראשון לא קיבלתי את המשכורת שלי. הוא אמר לי 'יש בעיות עם החשבון, עם הבנק'".

"הייתי נאיבי, אמרתי 'לא נורא, כנראה שלבן אדם באמת יש בעיות עם הבנק', לא הייתי לחוץ. היום אני יודע שהחברה לא הייתה יכולה לפעול בלי חשבונות בנק רשמיים. הגענו לחודש השני בעבודה, אמרתי לו שגם הפעם לא נכנסה המשכורת, והוא התחיל להמציא לי תירוצים. 'הנה, דיברתי עם הבנק, אל תדאג, תוך כמה ימים ייכנס הכסף לחשבון'. ראיתי שהכסף לא נכנס ופשוט התפטרתי".

דהאן המשיך וסיפר: "הלכתי לקבל ייעוץ מעורך דין כדי שאוכל לקבל את הכסף שמגיע לי, אך בסופו של דבר גילינו שהחברה נסגרה. העו"ד שלי ניסה להגיע איתו לפשרה כדי שאוכל לקבל חלק מהכסף, אבל לא היה עם מי לדבר. בסופו של יום לא ראיתי ממנו יורו אחד בחיי".

דהאן סיכם: "אני רוצה למנוע עוגמת נפש מבית"ר למען התדמית שלה, שלא תיפגע פעם נוספת. כל מה שהוא אומר זה שקר, מדובר באדם שיודע לשכנע אותך במילים שלו. כך הוא הצליח לשכנע את הבעלים של בית"ר, אני מאמין".

*תגובתו של סטפן מלול תובא לכשתתקבל