הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בשורה לב"ש: רוקאביצה כשיר למשחק העונה

החלוץ ערך אימון מלא וצפוי לפתוח מול מכבי חיפה, במדיה כיכב, עומרי גלזר מועדף על פני אריאל הרוש. ההרכב המשוער, השינויים שמתכנן רוני לוי והאסיפה שערך וממה הזהירו במועדון? ההכנות לקרב הענק

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.01.22 - 08:35

בשורה טובה להפועל באר שבע: ניקיטה רוקביצה כשיר למשחק העונה מול מכבי חיפה. החלוץ ומלך השערים של הירוקים בשנתיים הקודמות ערך אימון מלא ויפתח בחוד לצד שגיב יחזקאל שכבש בגביע את שערו הראשון העונה. המאמן רוני לוי שיחסר את הלדר לופז קיבל החלטה יחד עם מאמן השוערים שי הס כי עומרי גלזר יפתח בין הקורות מול קבוצתו לשעבר.

לוי מתכנן שישה שינויים בהרכב מזה שניצח 1:2 את מכבי נתניה בגביע המדינה אחרי 120 דקות. מלבד גלזר ורוקביצה, יחזרו להרכב גם הקפטן מיגל ויטור, הקשר האיטלקי, דוידה פטרוצי, יחזקאל ורמזי ספורי.

מאמן ב"ש ערך אסיפה על המשחק האחרון מול נתניה ובא בטענות על איבודי הכדור הרבים שהיו במשחק כשלראשונה מזה תקופה ארוכה בגרף חילוצי הכדור, ליריבה היה יתרון. במועדון הזהירו את השחקנים לא להיגרר לפרובוקציות של שחקני מכבי חיפה, כמו בסיבוב הקודם כשרועי גורדנה הורחק אחרי תיקול עם מוחמד ג'אבר.

בב"ש מודעים לעובדה כי בציבור לא נותנים להם סיכוי לקחת אליפות העונה ולא מעט מדברים על הדומיננטיות של מכבי חיפה, אבל מצד שני, בקבוצה מתרכזים בעצמם. טוטו טרנר יהיה מלא והדחיפה שב"ש תקבל מהאוהדים תהיה גדולה כמו בעונות האליפות.

אנדרה מרטינס ערך אימון בכורה וקיבל את המספר 28. הפורטוגלי צפוי להיכלל בסגל למשחק בשני כשהערב יוחלט אם הקבוצה תערוך את אימון המסכם שלה בטרנר או במגרש האימונים. 

הרכב משוער: עומרי גלזר; דנילו אספרייה, איאד אבו עוביד, מיגל ויטור, איתן טיבי, חאתם עבד אלחמיד; מריאנו בריירו, דוידה פטרוצ'י, רמזי ספורי; שגיב יחזקאל, ניקיטה רוקביצה.