הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צ'יבוטה או כלום: התוכנית של מכבי חיפה

למרות שהתפנה תקציב במסגרת רשת הביטחון עם עזיבתו של יובל אשכנזי, הירוקים לא מתכוונים להתפרע בחלון החורף. וגם: המאבק על מקום בסגל למשחק העונה מול הפועל באר שבע

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.01.22 - 09:05
תחילת כתבה

אומרים שמה שלא שבור לא צריך לתקן, אבל במכבי חיפה עדיין עבודים על חיזוק בחלון החורף. במועדון הירוק אין כוונה לבצע שינוי במסכת הזרים והמטרה היא, כידוע, היא לצרף שחקן התקפה ישראלי שייאבק על דקות עם דין דוד, גודסוויי דוניו ובן שהר.

במכבי חיפה ממשיכים לבדוק את האופציות של מאוויס צ'יבוטה וקני סייף. הנטייה היא לצרף את האחרון ללא דמי העברה, כשיסתיים חוזהו בקיץ בעוד את צ'יבוטה היו רוצים לראות בכרמל כבר בחלון הנוכחי. עם זאת, הדרישות של לודוגורץ גבוהות בשלב הזה והיא לא ממהרת למכור את החלוץ.

על אף שהתפנה תקציב במסגרת רשת הבטחון לאחר עזיבתו של יובל אשכנזי, במכבי חיפה לא מתכוונים לבזבז אותו בלי מחשבה. צ'יבוטה הוא כאמור מטרת העל של האלופה בחלון החורף ולכן במועדון לא פוסלים אפשרות שלא יגיע במסגרתו רכש.

בתוך כך, מכבי חיפה נערכת למשחק העונה בשני נגד הפועל באר שבע. בעוד תמונת ההרכב די ברורה - מלבד התלבטות בין רז מאיר לחוסה רודריגס - המאבק על מקום בסגל גדול.

כרגע ישנם 20 שחקני שדה העומדים לרשותו של ברק בכר ומתוכם שניים ימצאו עצמם ביציע בטרנר. בשל ריבוי שחקני ההגנה והקישור, אורי דהן ואחד הקשרים עשויים שלא להיכלל ב-18 של הירוקים למשחק הגורלי, בו ניצחון יפתח פער של ארבע נקודות בפסגה.