הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלחמיד נטש את אימון ב"ש ללא אישור. ינופה מהסגל למכבי חיפה?

לאחר שהתלונן על כאבים ויצא על דעת עצמו מהאימון, המגן ייקנס ב-2,000 ש"ח ובצוות המקצועי ישנה דילמה האם לוותר עליו למשחק הגורלי, משום שאמור לשחק באגף השמאלי במקום לופס

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.01.22 - 13:02

פרסום ראשון. יומיים לפני משחק העונה מול מכבי חיפה ונראה שמאוד לא שקט בהפועל באר שבע. חאתם עבד אלחמיד נטש את האימון שנערך היום (שבת) לפני סיומו, ללא אישורו של רוני לוי ועלול להיענש בניפוי מהסגל של האדומים להתמודדות הקריטית בטרנר.

מה הוביל לנטישה? אלחמיד סיפר לחבריו להפועל ב"ש שהוא משחק עם כאבים כבר תקופה ארוכה וגם לוקח כדורים. בעוד במועדון טוענים שבמהלך האימון היה דין ודברים בינו לבין רוני לוי ולקראת סיומו, כאמור, הוא עזב מבלי שהמאמן העניק לו רשות. אצל מאמן ב"ש אין איפה ואיפה והוא מתייחס לכוכבים בדומה לשחקנים שנמצאים בקצה הרוטציה ולא יוותר למגן.

בנוסף, אלחמיד אמר לחבריו שהוא לא מבין מדוע רוני לוי, לא שם לב ששחקן ברמתו מתאמן עם כאבים ושומר על עצמו בשביל להיות מוכן לשחק במשחקים ולכן באימון מוריד קצב. יש לציין שזוהי לא הפעם הראשונה בה המגן והמאמן לא רואים דברים עין בעין, והתקרית המדוברת לא מוסיפה שקט לקראת המשחק החשוב מול מכבי חיפה.

כעת, בפני רוני לוי והפועל ב"ש עומדת דילמה. האדומים, כידוע, יחסרו את הלדר לופס מול מכבי חיפה משום שנמצא חיובי לקורונה ואלחמיד הוא זה שמיועד לשחק בעמדה זו. בינתיים, החליטו במועדון שהוא ייקנס ב-2,000 ש"ח.