הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בחדרה לא ממהרים למכור את מרמינטיני וסיסה

ההכנסות מהמשחקים נגד מכבי חיפה והגיבוי מהמשקיעים הורידו את הלחץ הכלכלי

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.01.22 - 14:04

תגיות: ליגת העל

בהפועל חדרה התבשרו כי קבוצת המשקיעים בראשותו של עמירם שחר תגבה את הקבוצה תזרימית עד תום העונה, ובתוספת העפלת הקבוצה לשלב רבע הגמר וצמד המפגשים נגד מכבי חיפה, ההכנסה המוערכת היא מיליון ש"ח.

הפועל חדרה מצאה עצמה בסיטואציה לא פשוטה העונה מבחינה כלכלית, ונאלצה לדחות תשלום משכורות, כאשר ההקצבות לשנת 2022 מהעירייה הם בסימן שאלה, בשל הערפל סביב ראש העירייה צביקה גנדלמן, שנגדו הוגש כתב אישום.

במועדון בנו על מכירתם של ג'ונתן סיסה וגוסטבו מרמינטיני, אך קבוצות לא עומדות בתור לרכוש את השניים. האחרון זוכה להתעניינות מצד מכבי פ"ת, אך לא בסכומים שבחדרה רצו. כעת במועדון לא מתכוונים להתגמש ואם לא תגיע הצעה אטרקטיבית, השניים ישארו במועדון ויסייעו לה במאבקי התחתית.

בתוך כך, מחר תארח הקבוצה את מ.ס. אשדוד ותנסה לשפר את המאזן העגום העומד על ניצחון אחד ב-11 המחזורים האחרונים. מוחמד אוסמן שסיים עונש הרחקה ישוב לקישור, גם איבליו מרקוב יעמוד לרשותו של מנחם קורצקי, אך הוא כבר קיבל מסר למצוא קבוצה ולא ברור האם יכלל בסגל מחר.

דיא לבאבידי המוצהב יעדר, רון אונגר הצעיר צפוי לפתוח במקומו. שובל גוזלן ועומר דנינו ממשיכים בטיפולים ולא צפויים להיות כשירים למשחק הקרוב. סטפן אלפרד שהוחלף במחצית נגד בני סכנין לאחר שכבש והתלונן על רגישות בשריר הירך האחורי, צפוי להיות כשיר.

מנחם קורצקי אמר: "מבחינתנו זה משחק שלישי בתוך שבוע, היינו מוכנים והתכוננו לזה. באנו אחרי משחק טוב מול סכנין, משחק שראינו בו דברים טובים, עברנו שלב והפנים לאשדוד שזה משחק מאוד חשוב לנו אבל גם מאוד קשה. אנחנו יודעים שאשדוד במומנטום חיובי, היא קבוצה מאוד התקפית ומשוחררת במשחק שלה. מצפה לנו עבודה קשה".

"אני בטוח שזה יכול להשפיע לטובה, אמרתי כבר אחרי המשחק שברגע שהקבוצה תבוא משוחררת ובלי לחץ של הליגה, היא תעשה משחקים טובים והצגות טובות. המטרה היא לבוא כמה שיותר משוחררים למשחקי הליגה ואני בטוח שנראה את הדברים האלה".

על העובדה שאשדוד לא שיחקה בגביע ולה היו יותר ימי הכנה מאשר לקבוצתו, אמר קורצקי: "יכול להיות שזה ישפיע, אבל בטח שלא יהווה תירוץ. אנחנו עסוקים בלאושש את השחקנים ונביא אותם הכי מוכים שאפשר".

על פלקושצ'נקו ואלפרד: "זה לא רק הם, יש עוד כמה שחקנים שהיו שותפים למשחק בסכנין, אבל בהחלט הם חשובים לנו וחשוב שיהיה להם את השקט כדי לייצר מספרים. שער ראשון של שניהם, יודעים שהם יתנו לו עוד בעתיד".