הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בית"ר הודיעה: ההכנות לק"ש ממשיכות כסדרן

הבדיקות בקבוצה חזרו שליליות, רק 17 שחקנים זמינים בסגל

תומר לוי
תומר לוי  16.01.22 - 13:53
תחילת כתבה

לאחר התפרצות הקורונה בבית"ר ירושלים ולמרות הסגל החסר, הקבוצה הודיעה כי כל והצוות המקצועי עברו בדיקות אנטיגן ויצאו שליליים לקורונה, כך שההכנות למשחק הערב (ראשון, 20:00) מול עירוני קריית שמונה ממשיכות כסדרן.

מוקדם יותר, שחקני הקבוצה לא הורשו להיכנס למלון הגושרים, שם היו אמורים ללון עד המשחק, אך לאחר קבלת התשובות השליליות לבדיקות הם נכנסו למלון. חלקם בקבוצה זעמו: "זה מטורף", הם אמרו, "נסענו עד לפה בשביל לנוח ולאכול לפני משחק, וגם את זה מונעים מאיתנו". המאמן יוסי מזרחי ייאלץ להסתדר עם סגל חסר במיוחד, לאחר ש-17 שחקנים בלבד יצאו למשחק.

החיסרון המשמעותי ביותר הוא של איתמר ניצן. שוער הקבוצה אובחן חיובי לקורונה בבדיקת אנטיגן, וכמובן לא יוכל לנסוע עם הקבוצה למשחק בצפון. הוא יעבור בדיקת PCR כדי שמצבו יאובחן באופן סופי.

כמוהו גם קמסו מארה ומקס גרצ'קין, שחולים גם הם וייעדרו, כאשר הקשר הגינאי שהה במהלך הלילה בבית חולים ועבר בדיקות. ההעדרויות האלה מצטרפות לאוראל דגני שעדיין חיובי לקורונה וריצ'מונד בואצ'י שנמצא עם נבחרת גאנה באליפות אפריקה. לעומתם, רוי דוגה ייכלל בסגל בית"ר, שרוצה להשיג ניצחון ראשון מאז ה-0:3 הטכני על הפועל ירושלים בדרבי.

מזרחי אמר אתמול לקראת המשחק: "זה משחק משמעותי מאוד לנו נגד קבוצה טובה שנמצאת בכושר טוב מאוד, אבל אנחנו לא מרימים ידיים למרות המצב הקשה שלנו. כולם פה מאמינים שאפשר לצאת מזה ואני מקווה שביום ראשון יראו את זה. אנחנו מחזקים את השחקנים ומנסים להסביר להם ששום דבר לא אבוד, המצב שלנו בטבלה לא קטסטרופהו אנחנו לא אחרונים. עם הרבה לחימה, אפשר להוציא נקודות בקריית שמונה".