הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דראפיץ': "בית"ר מגיעה כשהיא חייבת לנצח"

מאמן עירוני ק"ש מתכונן למפגש מחר מול האקסית. ברבוסה צפוי לרשום בכורה, ביק ישוב לסגל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.01.22 - 16:51
דראפיץ'. ק"ש רוצה להמשיך בכושר המצוין (מאור אלקסלסי)
דראפיץ'. ק"ש רוצה להמשיך בכושר המצוין (מאור אלקסלסי)
תחילת כתבה

עירוני ק"ש ערכה היום (שבת) את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר נגד בית"ר ירושלים. סלובודן דראפיץ' יקבל בחזרה את הקשר הרומני, אובידיו ביק שנעדר משני המשחקים האחרונים בשל פציעה בשריר הירך האחורי והוא עשוי לפתוח.

הברזילאי ווילי ברבוסה שנחת השבוע בישראל, יספיק לרשום עד המשחק שני אימונים ומחר לעבור בבקרה. הוא צפוי להיות בסגל ולקבל דקות בכורה. גיא בן לולו הפצוע ייעדר, כמו גם סטפן מילושביץ' שכבר לא חלק מהקבוצה של דראפיץ' שלושה משחקים, ובק"ש מנסים להגיע עמו להסדר פיצוי על מנת שיעזוב. ידין לוגסי שנכנס כמחליף במשחק נגד מכבי ת"א, נמצא בתמונת ההרכב, נדב נידם או סמואל בראון עשויים לרדת לספסל.

דראפיץ' יפגוש לראשונה את האקסית מהבירה: "עשינו הפסקה בגביע, חבל שלא עברנו שלב. אנחנו חוזרים לליגה, ללחם והחמאה שלנו, אנחנו יודעים שבית"ר ירושלים מגיעה אלינו כשהיא חייבת לנצח, אבל גם אנחנו צריכים להמשיך בדרך היפה שאנחנו עושים עד עכשיו. אני מקווה שנגיע בסגל מלא, תהיה אווירה טובה ומחכה לכדורגל טוב גם".

הבלם זיו מורגן הוסיף: "יש אכזבה מהגביע, אבל אין לנו זמן להוריד את הראש. ביחד אנחנו מדברים כל הזמן ואומרים שהמשחק הזה הוא הכי חשוב שלנו העונה, זה עוד פעם להסתבך או לעלות למעלה. אנחנו רוצים להמשיך את הכושר הטוב שלנו מהליגה, אנחנו משחקים כדורגל איכותי ואנחנו מעודדים מהיכולת, אני רואה שגם הקהל מגיע למגרשים שזה מאוד חשוב. אנחנו רוצים להמשיך את היכולת הטובה ובע"ה לעשות נקודות".