הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מפנה מקום: לוסיו צפוי לעבור לבני יהודה

העסקה צפויה להיסגר ביומיים הקרובים. הפועל ת"א תצרף זר במקומו?

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  15.01.22 - 19:55
קדנציה קצרה באדום. לוסיו (אלן שיבר)
קדנציה קצרה באדום. לוסיו (אלן שיבר)

בסיומו של משחק דרמטי וסוער, הפועל תל אביב אמנם נעצרה כשסיימה היום (שבת), ב-2:2 נגד נוף הגליל, אבל עשתה זאת אחרי שחזרה מפיגור 2:0 נגד נוף הגליל, עם סיום דרמטי במיוחד ושער של יואב תומר בדקה ה-98. לאחר המשחק, האדומים התבשרו שלוסיו צפוי לסכם בקרוב בבני יהודה ולעבור לקבוצה מהשכונה שמחזרת אחריו בתקופה האחרונה. בעקבות כך, הברזילאי יפנה מקום לזר, כשהאדומים צפויים לצרף שחקן כנף במקומו.

בתוך כך, קובי רפואה נשמע מאוכזב בסיום המשחק מול נוף הגליל: "לא הופענו למשחק היום, זה לא היה דומה לשום דבר. חוץ מהנקודה אני לא לוקח שום דבר. פעם זה יואב תומר ופעם הבאה אולי זה מישהו אחר. היריב רצה יותר מאיתנו וכשהוא רוצה יותר ממך ככה זה נראה. אני רק יכול להצטער בפני האוהדים שלנו על ההופעה הזאת. לא שיחקנו חכם, לא שיחקנו כמו שאני מצפה שנשחק. כל הכבוד לנוף הגליל על הדרך שהיא שיחקה. כשקבוצת תחתית צריכה נקודות זה הגיוני שהיא מבזבזת זמן, אין לי טענות לנוף הגליל. הקבוצה היריבה עשתה את שלה, כל הכבוד לה".

שי ברדה: "אני גאה בשחקנים, זאת נקודה אחרי הרבה מאוד זמן. היינו צריכים לכבוש את השלישי והרביעי, לא הבקענו. אנחנו נמשיך לשחק רק כדורגל התקפי ורק כדורגל פתוח, וזה יגיע. אני אימנתי קבוצה גדולה, אני יודע מה זה. אני יכול להבטיח לך שאם היו בעבר בזבוזי זמן, זה לא יקרה בקדנציה שלי. אפשר להבין שהיה חוסר ביטחון מסוים, ונעשה הכל כדי שאנשים יהיו גאים בנוף הגליל. עצרנו את רצף ההפסדים. אני חושב שעד ההרחקה היינו הרבה יותר מסוכנים מהפועל ל אביב. אני לא מאמין שצריך לשחק כמו קבוצת תחתית, אני מאמין בלשחק כדורגל".