הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

שוקרני חתם בבני סכנין עד סיום העונה

קשר נוף הגליל הצטרף לקבוצה של מימר. לקס אמור לעשות את הדרך ההפוכה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.01.22 - 12:19
(אלן שיבר)
(אלן שיבר)

כפי שפורסם לראשונה בערוץ הספורט, רועי שוקרני חתם היום (ראשון) בבני סכנין עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת באמצעות סוכניו, אריאל בוזורגי וזיו שטרנברג. ניר לקס יעשה את הדרך להפועל נוף הגליל לאחר המשחק מול מכבי נתניה.

בסכנין רצו ששוקרני יהיה בסגל למשחק בשני נגד מכבי נתניה,  אך בשל האדום הוחלט להמתין עם המהלך, שכן איהאב גנאיים מוצהב, ואם לקס ישוחרר לפני המשחק, תיווצר לסכנין בעיה מקצועית. כעת מסתמן שלקס ישוחרר לנוף הגליל רק לאחר המשחק נגד מכבי נתניה. בסכנין ינסו להעביר את שוקרני בבקרה, כך שהעונש ההרחקה יהיה על המשחק נגד מכבי נתניה ונגד מ.ס. אשדוד יוכל לשחק.

לצד כל אלה, בני סכנין מתכוננת למשחק נגד מכבי נתניה ותנסה לייצר רצף של ניצחונות בליגה. לרשותו של שרון מימר יעמוד סגל קצר. איהאב גנאיים מוצהב, ארי מורה יעדר ויבדק היום לאחר שנפצע במשחק נגד הפועל חדרה, מרואן קבהא ועבדאללה ג'אבר בספק. במועדון ינסו להכשיר את השניים.

בשל כך, הוחלט לדחות את שחרורו של ניר לקס להפועל נוף הגליל והוא ישלים את המעבר לאחר המשחק נגד נתניה. בסכנין מעוניינים לצרף גם בלם כשהמועמדים המובילים כרגע הם ויסאם רבאח מהפועל חדרה ומיקי סירושטיין מהפועל חיפה. הראשון טרם הגיע להסדר פיצוי עם חדרה, מה שמקשה על הוצאת המהלך לפועל.

בתוך כך, מחמוד קנדיל ספג ביקורת רבה מתוך המועדון וכן מהקהל לאחר ההופעה נגד הפועל חדרה ואמש הוא החליט לענות למבקרים דרך פוסט ברשתות: "קודם כל אני רוצה להודות לכל מי שתמך בי בקרב אוהדי בני סכנין ואחרים. הדברים שלכם חיממו את ליבי לאחר מה שקרה במשחק האחרון. אני מבטיח לכם שבקרוב יהיה יותר טוב, אני בקבוצה הערבית שלי והעיר שלי שהיא אחת הערים בעלי ערך התנדבות והערכיות שאנחנו מביאים למגזר שלנו. אני רוצה לומר למי שלא מכיר את מחמוד קנדיל באופן אישי, כשחקן אני מביא למגרש מוראל, אמונה, שלום ואהבה. מי שמכיר אותי יודע שאני שלם עם התרומה המקצועית שלי בכל אימון ומשחק. תמיד שהקבוצה תקרא לי אני אענה בחיוב".

שחקני הקבוצה תמכו בו ובהם בירם כיאל: "קנדיל נתן כל הקריירה את הלב והנשמה עבור בני סכנין, בימים הכי טובים וגם בימים הלא טובים הוא נתן הכל. הוא תמיד היה עם סכנין בטוב וגם ברע. אנחנו נמשיך ביחד כולנו כולל קנדיל, כולל הנהלה, השחקנים. אוהבים אתכם ומצטערים על ההפסד נגד הפועל חדרה".