הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלינגר: "מאוכזב, אבל נילחם עד הסוף"

מאמן מכבי פ"ת אחרי ה-2:2 נגד הפועל חיפה: "עובדים על הפן המנטלי, מקווה שנתחזק בעוד שחקנים". אלישע לוי: "לא מחפשים תירוצים"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  15.01.22 - 19:24
נקודה ראשונה (מאור אלקסלסי)
נקודה ראשונה (מאור אלקסלסי)

תגיות: ליגת העל

הפועל חיפה ומכבי פתח תקווה נפרדו היום (שבת), ב-2:2 במשחק מהנה באצטדיון סמי עופר. עבור נועלת הטבלה, זאת הייתה נקודה ראשונה תחת סמי עופר, אבל היא תסיים את המשחק מאוכזבת, אחרי שכבר הצליחה להפוך פיגור ולהוביל 1:2, אך גם זה לא הספיק".

ניר קלינגר: "איך אני יכול להיות מרוצה? אמרתי את זה כבר בשבועת הקודמים. כל העניין זה לייצר אצל השחקנים אמונה שהם מסוגלים לנצח. היום הם הוכיחו שיש להם את האנרגיה, הפכו את התוצאה, ואז לצערי משום מקום הגיעה שגיאה שלנו. זה קורה, אבל זה הכניס אותנו לסרט הזה. בגלל זה אני מאוכזב, כשהופכים תוצאה במשחק חוץ קשה בהרכב עם אלתורים, השער שלהם סתם הכניס אותנו ללחץ. אני מקווה מאוד שנצליח לעבוד על הפן הזה, זה מאוד מאוד חשוב. אני מקווה שיחזרו גם לאט לאט שחקנים ונוסיף עוד, וניאבק עד הסוף".

"הפן המנטלי משתפר לאט לאט, אני מבין את מה שעובר על השחקנים ואני מנסה לשפר את זה. אור אינברום חזר אחרי כמה  משחקים שהוא פספס, והוא התעייף, חבל. לאט לאט כל מי שיצטרף ייתן לנו בוסט, כי אנחנו שם, אנחנו נגיע לזה. צריך עוד מאמץ וגם קצת מזל לא יזיק".

אלישע לוי: "אף פעם לא תירצנו ואנחנו לא מתרצים. קשה מאוד לנצח כשאתה מתחיל לשחק רק כשאתה נקלע לפיגור. גם אם חזרו כולם לסגל, הם עדיין צריכים זמן להתאושש. זה היה יכול להסתיים גם בהפסד, ונעשה את המקסימום ונמשיך הלאה. שאלת תפקודו של חנן ממן כל הזמן חוזרת על עצמה וקל מאוד לדבר מבחוץ. הוא מקבל חופש מוחלט לשחק בעמדה שלו. לאחרונה הוא עושה מה שצריך, הוא מספק את המספרים, זאת אומרת שהוא מתופקד במקום הכי נכון עבורו".

"אנחנו עדיין קרובים מאוד לפלייאוף העליון, כמובן שזה אפשרי. היינו קרוב מאוד למעלה בתחילת העונה, כרגע אנחנו יותר קרובים לתחתית. צריך לעשות הכל כדי להיאבק על המקומות האלו. מכבי פתח תקווה לא קבוצה גרועה, היא שווה יותר מסך הנקודות שלה".