הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

למרות השער אתמול: בפ"ת סבורים ששחר יצטרף

המלאבסים, שעצרו אתמול רצף הפסדים, מקווים שהקשר יצטרף. מחמאות לאינברום

הדר יעקבי
הדר יעקבי  16.01.22 - 08:05

מכבי פתח תקווה קטעה אמש (שבת) רצף של שישה הפסדים רצופים לאחר חלוקת נקודות בסמי עופר מול הפועל חיפה. המלאבסים הגיעו ללא מעט מצבים במהלך המשחק, אך למרות זאת יצאו שוב מאוכזבים לאחר שלא הצליחו להכריע את המשחק.

במועדון היו מרוצים מאוד מיכולתו של אור אינברום, שחזר ממש לאחרונה למכבי פתח תקווה, "הוא היה כנראה השחקן המשמעותי ביותר על הדשא היום" שיתפו. יחד עם זאת, מציינים כי הוא עדיין לא בשיא הכושר שלו, כמו גם החלוץ החדש, ניקולסקו יאון, שעדיין לא מסוגל לשחק משחק מלא, אך המלאבסים תולים בו תקוות רבות.

מי שעוד זכה למחמאות הוא מוחמד הינדי, שבישל את השער הראשון כשהכניס כדור מצויין לג'יימס אדניי ברחבה ורשם בנוסף לכך מספר מסירות מפתח מדוייקות. המגן הוחלף בדקה ה-76 מאחר שלא חש בטוב וציין בפני המאמן שהוא מתקשה להמשיך.

למרות שלא השכילו לקחת שלוש נקודות, יש אור בקצה המנהרה וצדדים חיוביים להאחז בהם: לראשונה מזה שישה משחקים פ"ת לקחה נקודה, אך לא פחות חשוב מכך, היא הצליחה לחזור מפיגור ורשמה משחק עם שני שערי זכות לראשונה מאז המחזור השביעי נגד נוף הגליל, כלומר לראשונה מזה עשרה משחקים.

אבי לוזון, שנחוש להשאיר את הקבוצה בליגת העל, ממשיך לעשות מאמצים להבאת חיזוק ומקווה לצרף רשמית את עידו שחר לשורותיו. המלאבסים לא מתרגשים מהשער שכבש אתמול שחר לזכות מכבי תל אביב והם סבורים כי העסקה תצא לפועל כמתוכנן וזאת על מנת לאפשר לשחר לזכות ביותר דקות משחק.

"אנחנו נעבור את באר שבע ואז כל המשחקים שמצפים לנו הם מול קבוצות ברמה שלנו, שעם קצת מזל, ועם היכולת שהראינו היום, אין סיבה שלא נביא מולן את הנקודות" שיתף אחד השחקנים.