הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"היינו אמורים לכבוש ארבעה שערים"

אכזבה בנוף הגליל אחרי הפועל, אך גם אופטימיות: "יש אור בקצה המנהרה"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  16.01.22 - 10:52

נוף הגליל מאוכזבת אך אופטימית. היא היתה על סף ניצחון מול הפועל תל אביב, אך לאחר שנותרה בעשרה שחקנים בדקה ה-87, הפועל תל אביב השוותה בתוספת הזמן והשתיים נפרדו בחלוקת נקודות, אחרי 2:2 אמש (שבת) בבלומפילד. "כבר דמיינו את  הניצחון והחגיגות בסוף המשחק" סיפרו במועדון, "היינו בטוחים שסוף סוף ואחרי כל כך הרבה זמן ניקח את כל הנקודות. אי אפשר לתאר בכלל את האכזבה".

אחרים הוסיפו: "הגענו לכל כך הרבה מצבים של גול וודאי, היינו אמורים לסיים את המשחק עם ארבעה גולים בסוף יצאנו עם תיקו בדקה האחרונה". במועדון הפנו אצבע מאשימה לשופט, שלומי בן אברהם, וביקרו אותו על ההחלטה להוסיף 8 דקות  "על מה הוסיפו כל כך הרבה זמן? הגישו להפועל תל אביב את השיוויון על מגש של כסף כשאנחנו עם 10 שחקנים. שיחקו לידיים שלהם".

ולמרות האכזבה, במועדון מאוד אופטימיים לגבי המשך העונה ונשמע שכולם משוכנעים כי לא ירדו ליגה ולמרות קצב איסוף הנקודות שומרים על מצב רוח חיובי. "הבקענו שניים מול הפועל תל אביב ושניים מול קרית שמונה, אנחנו רואים שינוי ושיפור תחת שי, משחקים שמח יותר, התקפי יותר, מגיעים ליותר מצבים, צריך עוד לסדר את ההגנה, נכון, אבל לפחות מבחינה התקפית יש אור בקצה המנהרה".

במועדון החמיאו לחגי גולדנברג שרשם הופעת בכורה במדי נוף הגליל ופתח בהרכב למרות שהספיק לקחת חלק רק בשני אימונים עד המשחק אמש, "הוא היה מצויין" אמרו, "אנחנו בונים עליו מאוד להמשך העונה". כמו כן, ג'ון אוגו שנמצא בהתרשמות, משאיר רושם מאוד טוב על הצוות המקצועי ומסתמן כי יחתום רישמית במהלך השבוע.

מי שעוד זכה למחמאות גם החלוץ הצעיר סתיו נחמני, שקיבל קרדיט בהרכב, לקח אותו בשתי ידיים והוכיח שהוא ראוי לו. ״הוא הבקיע גול אחד והגיע לעוד מצב של גול וודאי שפוספס. אם הוא ימשיך לקבל את הביטחון מהמאמן הוא יהיה זה שמחלץ אותנו מעל הקו האדום״

רועי שוקרני, שנכנס כמחליף והורחק באדום אחרי כ-2 דקות בלבד, צפוי לחתום מחר בסכנין כנגד העברתו של ניר לקס לרשותו של שי ברדה. כמו כן, גם פדרו סאס צפוי להיות משוחרר מהמועדון, וכרגע זוכה להתעניינות גם מאום אל פחם וגם מריינה. סאס יפנה מקום בסגל למאבוקה שהשבוע אמור לעבור בבקרה.

על מנת להעביר את ג'ון אוגו בבקרה על המועדון לשחרר זר נוסף, כשעדיין קיימת התלבטות בין קיזיטו לפרייטר בנושא. כמו כן, מסתמן שנוף הגליל לא סיימה להתחזק, ומעוניינת לצרף לשורותיה גם את שי מזור מבני יהודה, אך כרגע עוד קיימים פערים בין הצדדים.