הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יוסי מזרחי: "אני מנסה לנטרל את הרעשים"

מאמן בית"ר אחרי ה-2:2: "מאמין שעד סוף השבוע נדע לאן המועדון הולך". אופיר קריאף: "מלחמה על הבית". דראפיץ': "צריך ללמוד להיות פייבוריטים". גרצ'קין חיובי לקורונה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.01.22 - 22:11

בסיומו של משחק דרמטי בצפון, בית"ר ירושלים הצליחה לחזור היום (ראשון), עם נקודה חשובה, אחרי שסיימה ב-2:2 נגד עירוני קריית שמונה, ואולי התאוששה, מעט, מהשבוע הקשה שעבר עליה. עבור המארחת. מדובר בפספוס גדול במשחק בו הייתה עדיפה לאורך רוב הדקות.

 • צפו בתקציר: קריאף סידר לבית"ר 2:2 דרמטי מול ק"ש
 • צפו: מורגן עשה תנועת השתקה, אוהדי בית"ר ירושלים השליכו חפצים
 • "אפקט הבעלים": התגובות ברשתות ל-2:2 בין בית"ר לק"ש
 • רגעים ספורים אחרי המשחק, בית"ר ירושלים התבשרה שגם מקס גרצ'קין, מגן הקבוצה, אובחן כחיובי לנגיף הקורונה. גרצ'קין הצטרף לאיתמר ניצן, שמתמודד עם הנגיף גם כן.

  יוסי מזרחי: "זה לא היה קל. אנחנו עוברים ימים לא פשוטים, אבל היממה האחרונה שברה את כל השיאים. שחקנים לא יכולים לשחק, סגל חסר, אבל אני אמרתי להם שבכדורגל אין אליבי ואין תירוצים. מבחינת המאמץ וההשקעה אין לי שום טענות לשחקנים, ההפך. כולם, גם המחליפים נתנו את הכל. מבחינת כדורגל, לקראת הסוף הראנו שבית"ר יושלים מסוגלת לשחק כדורגל התקפי. לצערי במצב שאנחנו נמצאים קשה לעשות את זה, ואנחנו סופגים שערים קלים מדי".

  השער של קריאף: "היום שיתפנו הרבה שחקנים שמחוייבים לאגודה וגדלו באגודה. אנחנו צריכים גם את האק פקטור של הזרים שיהפכו אותו לקבוצה יותר טובה. אין לי שום מושג מה אפשרי או לא אפשרי לגבי חיזוק, וחוסר הוודאות זה הדבר הכי קריטי ולצערי אנחנו נמצאים בחוסר וודאות. ברור שהשחקנים מדברים ביניהם ויש רעשים, אני מנסה לנטרל את הרעשים, אתה לא יכול להתעלם מזה. שחקנים דואגים לעתיד שלהם ולפרנסה שלהם ואני מקווה שהכל יסתדר לטובה בבית"ר ירושלים".

  אופיר קריאף: "אני לא אוותר ולא אתייאש. יש במשחק הרבה עליות ומורדות. הצלחנו להראות אופי כשהמצב היה ממש קשה וגם כמעט הצלחנו להפוך. אחרי שלפני כמה ימים קצת התפרקתי בראיון, זה הבית שלי, אני אקח על עצמי את כל האחריות. זאת ללא ספק מלחמה על הבית. אני תמיד אופטימי, אני סומך על האנשים שנמצאים במערכת שייקחו אותנו לחוף מבטחים. יש דברים שלא תלויים בנו. אני אעשה כל מה שצריך למען המועדון, אני מקווה ומתפלל שימים יפים לפנינו, בזה אני נאחז".

  סלובואן דראפיץ': "אני חושב שבמחצית השנייה שיחקנו הרבה יותר טוב. במחצית הראשונה איבדנו קצת מהדרך שלנו. יענו כמה המשחק הזה חשוב כדי להידבק לחלק העליון וכנראה לא עמדנו בלחץ. היינו צריכים לכבוש שערים נוספים, ובסוף ספגנו מקרן, אבל זה הכדורגל. זאת קבוצה צעירה ואנחנו בונים פה משהו יפה. צריך עכשיו לתקן את מה שיש לתקן".

  "אולי זאת בעיה שהגענו כפייבוריטים והיינו צריכים להתמודד עם זה. היום קבוצות מסתכלות על קריית שמונה בצורה אחרת. אני יודע איך הסתכלו עליה כשהגעתי לפה ואיך עכשיו. אנחנו צריכים ללמוד להתמודד עם המצבים האלו ולנצח משחקים".

  רועי קהת: "לחטוף שער בדקה כזאת זה מאוד מתסכל, יכול להיות שאם הייתי עוד חמש מטר קדימה זה היה אופסייד ובגלל זה מאוד התאכזבתי. מסתכלים הלאה. ספגנו גול מוקדם שקצת שיבש את המשחק, אבל צריך לראות איך הוכחנו אופי והפכנו את התוצאה. היינו צריכים לשמור עליה".