הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פלאמן גלאבוב הבולגרי חתם במכבי נתניה

בלם צסק"א סופיה, שנמנה בסגל הרחב של נבחרתו, יירכש תמורת 100 אלף יורו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.01.22 - 19:45

חיזוק משמעותי למכבי נתניה. פלאמן גלאבוב, בלמה של צסק"א סופיה, שנמנה בסגל הרחב של נבחרת בולגריה, חתם לשלוש שנים במועדון תמורת 100 אלף יורו. השחקן שמתנשא לגובה של 1.91 מטר ייצא לראשונה בקריירת המשחק שלו מחוץ לבולגריה. בנתניה התרשמו מהבלם, שיכול לשחק גם כמגן ימני והוא יוסיף מימדים של מהירות וגובה שהיו חסרים ליהלומים.

המאמן בני לם והמנהל המקצועי המיועד אלמוג כהן אהבו את העובדה שמעבר להופעות בליגה הבולגרית, הוא גם שיחק במסגרת אירופית מול רומא, והרשים בעיקר במשחק בבולגריה, בו הפסידה צסק"א סופיה 3:2 לאיטלקים, אותם מאמן ז'וז'ה מוריניו. קבוצתו של הבלם, שרשם שלוש הופעות בשלב הבתים של הקונפרנס ליג ועוד שבע בליגה, נמצאת בעונה מצוינת וניצחה במחזור האחרון את לודוגורץ, הראשונה בטבלה, שמוליכה עליה בשתי נקודות.

גלאבוב בן ה-26, שמסיים את חוזהו בסיום העונה, החליט שלא לחתום על חוזה חדש שהוצע לו ומאז לא זוכה לדקות משחק משמעותיות. בסוף השבוע האחרון חלה התקדמות במו"מ של היהלומים מול הבולגרים, שעל פי דיווחים בבולגריה יקבלו בונוס של 50 אלף יורו אם הבלם יהפוך לשחקן הרכב קבוע ויפתח במספר מסוים של משחקים שייקבעו מראש. מי שהמליץ לבלם להגיע לישראל הוא יאניק וילדסחוט, אקס מכבי חיפה, ששיתף עימו פעולה.

כעת ינסו בנתניה להחתים חלוץ כדי לסגור את הסגל באופן סופי. ברגע שיחתום חלוץ זר, ייפרד אבובאקר דומביה, בהשאלה או מכירה.