הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בני סכנין מעוניינת לצרף את אורי דהן

במועדון יבקשו את בלם חיפה בהשאלה. באיו התלונן על כאבים והוצא מהסגל לקראת נתניה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.01.22 - 13:25

בני סכנין צירפה בחלון הנוכחי את פאהד באיו ורועי שוקרני, וכעת היא לוטשת עיניים לעבר בלם המוליכה, אורי דהן. בסכנין יפנו למכבי חיפה ויבקשו את הבלם בהשאלה עד תום העונה.

בקבוצה מעוניינים במאבק על חולצת ההרכב בעמדת הבלמים, כאשר מארון גנטוס ואנטה פוליץ' משחקים כמעט את כל הדקות. דהן לא נכלל בסגל של מכבי חיפה למשחק נגד הפועל ב"ש. במידה ועסקת צירופו של הבלם לא תצא לפועל, בסכנין יפעלו לצרף את ויסאם רבאח מהפועל חדרה או את מיקי סירושטיין מהפועל חיפה.

שרון מימר יתייצב למשחק הערב (שני, 20:00), נגד מכבי נתניה בסגל חסר בעקבות היעדרותם של איהאב גנאיים (צהובים), מרואן קבהא וארי מורה (פציעות). האחרון נבדק אמש לאחר שנפצע במשחק נגד הפועל חדרה. כמו כן, פאהד באיו התלונן על רגישות בשריר האחורי והוצא מהסגל למשחק הערב. בעקבות כך, החלוץ ייבדק.

ניר לקס שסיכם עקרונית בהפועל נוף הגליל וישלים את מעברו ככל הנראה בשלישי, נמצא בתמונת ההרכב, כמו גם מוטי ברשצקי.

אל בין הקורות צפוי לשוב גד עמוס, לאחר שבמשחקים האחרונים עמד מחמוד קנדיל. בסכנין מבצעים רוטצייה בין השניים. שוקרני רשם אמש אימון בכורה לאחר שחתם במועדון ובסכנין יעבירו אותו היום בבקרה, על מנת שירצה היום את עונש ההרחקה שלו ויעמוד לרשותו של מימר במשחק נגד מ.ס. אשדוד.

הרכב משוער: גד עמוס; ניקולה צ'ירקוביץ', מארון גנטוס, אנטה פוליץ', עבדאללה ג'אבר; ניר לקס, בירם כיאל, מוטי ברשצקי; מופלח שלאעטה, רז שטיין וגיא מלמד.