הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בק"ש המומים: "בית"ר עקצו אותנו"

הקבוצה שוב ספגה בדקות הסיום: "שכר לימוד על צעירים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  17.01.22 - 11:08

עירוני קריית שמונה הגיעה אמש (ראשון) כפייבוריטית למפגש נגד בית"ר ירושלים בסגל חסר מאוד. הצפוניים ניסו להשיג שער מהיר, אך ספגו מן העבר השני לאחר טעות של גיא מזרחי. למרות זאת, הקבוצה של סלובודן דראפיץ' ידעה להפוך את התוצאה ובשל חסר חדות לא כבשה שערים נוספים.

אלא שאז, התסריט ממשחק הגביע נגד מכבי ת"א חזר על עצמו וק"ש ספגה שער בדקות הסיום. "היינו יותר טובים מבית"ר, הם עקצו אותנו", במועדון אמרו בסיום. "אנחנו משלמים שכר לימוד על שחקנים צעירים". השער השני נכבש לאחר שרועי קהת שבר את קו הנבדל והוא לקח את זה קשה, השחקנים והצוות עודדו אותו לאחר שרשם משחק טוב ונמצא בתקופה טובה.

גם גיא מזרחי שהיה לו חלק בשער הראשון, רשם הופעה טובה וזכה למחמאות. סמואל בראון שבר אמש בצורת של יותר משלוש שנים. השער האחרון שלו היה נגד בני סכנין ב-27 באוקטובר 2018, ןהתפרצות האושר שלו לאחר השער הייתה בהתאם.

לצד המחמאות, ניר דרורי המגן השמאלי לא תמך בהתקפה ובק"ש התקשו לתקוף מאגף שמאל עד שהוחלף. יוליוס זוקה הוחלף במחצית לאחר שלא הרשים. ק"ש מדורגת כרגע חמישית עם 25 נקודות ומצפים לה שני מפגשים ישירים נגד הפועל חדרה ובני סכנין על המקום בפלייאוף העליון ולאחר מכן תצא לסדרת מפגשים נגד הגדולות.