הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"חיפה משכה זמן. האדום? כנראה הגיע למאיר"

שכטר הגיב בסיום הפסד ב"ש. רוני לוי: "לא הופענו בחצי הראשון"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  17.01.22 - 22:48

משחק העונה הבטיח וקיים. מכבי חיפה והפועל באר שבע סיפקו לנו הערב (שני) דרמה גדולה בסיומה הירוקים מהכרמל יצאו עם ידם על העליונה בעזרת 1:2, שעזר להם לפתוח פער של 4 נקודות על חשבון היריבה מבירת הנגב, בהתמודדות שעשויה להוות פרק משמעותי במרוץ האליפות המטורף.

"אני חושב שכולנו לא הופענו למשחק בחצי הראשון", אמר מאמן ב"ש, רוני לוי, בסיום, "היינו מאוד רכים ומאוד חסרי ביטחון. יש ימים כאלה שהכל הולך קשה והפוך. היום היינו מתחת לרמה הרגילה שלנו, יכול להיות שגם אם היינו משחקים בסגנון אחר זה לא היה משתנה. ניסיתי לשנות, אולי זה עזר, אבל זה לא הספיק".

"דרשתי מהשחקנים ללחוץ גבוה ולצאת קדימה", ניתח, "המשחק משך אותנו וחיפה השתלטו על מרכז השדה. יש משחקים שזה הולך פחות טוב. חבל שלא השכלנו לחזור למשחק בחצי השני. הרגשתי שאנחנו מאוד חשופים הגנתית לא החזקנו את הכדור מספיק טוב".

על הפער בפסגרה: "הפער נפתח וזה לא טוב בשבילנו. בכל אופן, כמו שלא יצאנו בחגיגות בעבר, אנחנו עכשיו לא מאבדים את הראש. זאת ליגה קשה והדרך ארוכה. נצטרך לדעת להתאושש ולחזור לנצח כמה שיותר מהר".

גם איתי שכטר דיבר בסיום: "פתחנו את המשחק לא טוב. אצילי נתן גול משום מקום עם בעיטה ששמורה רק לו. הצלחנו לחזור איכשהו למשחק ובמחצית השניה היו לנו כמה מצבים ממש טובים, הם נפלו רוב המחצית השניה ומשכו זמן, אבל זה הכדורגל, צריך לדעת לכבד גם את זה".

על ההרחקה של רז מאיר: "לא ראיתי מה קרה. אם החליטו שהוא צריך לקבל אדום, כנראה שהגיע לו. הניצחון של חיפה על מכבי ת"א נתן לה דחיפה אדירה. היו מצבים טובים לחזור למשחק ולא ניצלנו את זה. אנחנו מועדון חזק וקבוצה טובה - אנחנו ננוח ונחזור חזקים. גאה בחברים ובקהל. כדורגלנים טובים צריך לדעת להפסיד, זה כואב ונצעד קדימה. מאוכזב מאוד להפסיד, אבל צריך לדעת לכבד את חיפה".